آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نرم افزار بازیابی اطلاعات

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
با سلام خدمت دوستان گرامی ؛

من امروز هارد سیستم خودم رو قطع کردم و هارد مشتری رو متصل کردم که تماماً فرمت و پارتیشن بندی اش کنم .
هارد اکسترنال من هم به پشت کیس وصل بوده که من متوجه اتصالش نشدم . موقع فرمت کردن هارد اشتباهی هارد اکسترنال رو هم فرمت کردم . ( تحت بوت ویندوز XP )
کلی اطلاعات روی هاردم داشتم . فایل های تصویری - کلی نرم افزار و تصاویر و نقشه و ...
خیلی برام ارزش دارن .
من الان در حال حاظر هیچگونه اقدامی برای بازیابی هارد انجام ندادم . چون شنیدم وقتی یه هارد فرمت بشه بعد هر تعداد که روش های بازیابی رو روش پیاده کنی و انجام نشه یا اونهایی رو که میخوای بازیابی نشه از احتمال بازیابی اطلاعات توسط نرم افزارهای دیگه کمتر میشه .
چون این اطلاعات برام مهم هستند میخوام بگید بهتره با چه نرم افزاری ریکاوری انجام بدم بهتره و بیشترین نتیجه رو میگیرم . ؟
الان با اتصال فیش USB هارد به سیستم پیام Format Disk روی صفحه ظاهر میشه که میخواد هارد رو فرمت کنه . من هنوز Format رو نزدم .
اگه میشه راهنمایی کنید . چه برنامه ای قدرتش بالاتره ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
راهی بنظر دوستان نمی رسه ؟

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
سلام عزیزم
شما باید پارتیشن ریکاوری کنید نه فایل ریکاوری
از برنامه های خانواده @Active استفاده کنید ( نسخه تحت بوت )
پاریشین های از دست رفته را عینا بر میگردونه

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
ممنون
ولی من با این نرم افزاری که فرمودید آشنایی ندارم . یعنی با برنامه بازیابی پارتیشن تابحال کار نکردم .
این که میپگید از یکی از برنامه های خانواده Active استفاده کنم خوب این برنامه ها چه فرقی دارن با هم ؟
به نظر شما برای یه همچین مشکلی که من کل اطلاعات روی هارد اکسترنالم پاک شده بهتره از کدوم نرم افزارش استفاده کنم ؟
بعد هم فرمودید نسخه بوت .
یعنی باید از ورژن Bootable نرم افزار استفاده کنم و برنامه رو به صورت Bootble اجرا کنم و در خارج از محیط ویندوز عمل ریکاوری رو انجام بدم ؟

ممنون میشم یه توضیحی بدید
با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
عزیزم شما به جای اینکه فایل ریکاوری کنید از پارتیشن ریکاوری استفاده کنید فرقش اینه که تو فایل ریکاوری هزار تا فایل در هم بر هم رو برات ریکاوری میکنه - که اون موقع بایدساعت ها وقت بذاری از هم جداشون کنی و پوشه بندیشون کنی - ولی وقتی از پارتیشن ریکاوری استفاده کنی - برنامه یه سرچی تو هاردت میکنه و بهترین پاریشن رو بت نشون میده و وقتی شما اون پارتیشن رو ریکاوری کنی تمام اطلاعاتت عینا و با همان پوشه بندی و چیدمان ریکاوری میشه
نسخه تحت بوت یکم سریع تر وبهتر عمل میکنه ولی الان پیداش نکردم - حالا شما باید از نسخه تحت ویندوز استفاده کنید که اونم عالیه
Active Partition Recovery Ultimate 15.. + Portable بازیابی پارتیشن

یادمه یه سری داشتم روی یه هاردی مشابه مشکل شما کار میکردم که وقتی اکیتو ریکاوری رو نصب کردم - خیلی سریع بهم یه سری پوشه های مخفی نشون داد و بهم میگفت این پوشه ها همون پوشه هایی هستن که به ظاهر فرمت یا پاک شدن و الان مخفی هستن که با یه برنامه ریکاوری مجددا ظاهر میشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak
بالا