آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل هارد اکسترنال وسترن wd mypassport

arash000

کاربر
2007-07-26
17
56
سلام من یک هارد 1 ترا اکسترنال وسترن mypassport دارم بعد از مدتی زدم به کامپیوتر صدای دیتکت میده و اسم درایو هم میاره ولی روش که میزنی پیام فرمت میده.. check disk هم نمیشه با نرم افزار test disk روی 10% گیرمیکنه و سرعتش فوق العاده میاد پایین با نرم افزار hdd regnerator هم وسطش پبام میاده که امکان نداره باید هارد رو اینترنال وصل کنید با نرم افزار easeus هم برای ریکاوری 100 روز زمان میخواد که بعید میدونم واقعی باشه بعد از 24 ساعت فقط 6% ریکاور کرد ... هارد رو هم فرمت نکردم..از نظر ظاهری هم بردش مشکلی نداره .. صدای خواصی هم نمیکنه... با active بد سکتور پیدا میکنه ولی سرعتش خیلی پایینه بعد از 48 ساعت 10% هم نشده... توی disk managment هم به عنوان raw میشناسه .....اطلاعات روش واسم مهمه ممنون میشم راهنماییم کنید به هر دری زدم نشد...

اگه فرمت کنم حالا چه فرمت بشه چه نشه مشکلی واسه اطلاعات پیش نمیاد؟؟؟یعنی قابل ریکاوریه؟
تبدیلی هست که بشه این هارد که usb 3 هم هست اینترنال وصل کنم؟؟؟ روی بردش جای ساتا نداره ولی چندتا جا داره مثل جامپر؟؟؟؟:051::051::051:

آخرین ویرایش:

mohsen2766

کاربر vip
vip
کاربر
2014-01-15
12
6
سلام
اون سوکت هایی که روشه مثل جامپر برای پروگرام کردنش هست
من بلد نیستم ولی همکاری هستن که این کارو انجام بدن
لطفا راهنمایی بفرمایید

هارد پلاس

کاربر
2017-07-25
14
21
تهران
هارد شما بد سکتور عمیق داره و بدون تجهیزات تخصصی نمیتونید کاری روش انجام بدید. برای تعمیر اینجور خرابی ها به pc3000 نیاز هست. در ضمن در اکثر مواقعی که هارد پیغام فرمت میده، در صورت فرمت کردن، اطلاعات غیر قابل بازیابی هستش.

بالا