آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

یه قطعه که نمیدونم درست گرفتم یا چیز دیگه ایه بیزحمت هر کی تشخیص میده راهنمایی کنه

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
یه دستگاهی بود یکم قاطی کرده بود احتمال دادم از بلیونش باشه برا همین رفتم مغازه الکترونیکی و یک بلیون 210 گفتم بده قطعه ها از نظر ظاهری فرق دارن مال خود دستگاه دوتا پایه داره چیزی که مغازه دار داد چهار تا ایا اینا یه قطعه ان و اگه یکین پایه هاش کدوم باید وصل بشه با تشکر

23.jpg

این چیزیه که رو خودش بود حدس زدم خرابه به شماره 210 و زیری چیزیه که مغازه دار داد و چهارتا پایه داره روش نوشته 2w10
i575_bridge_rectifier_2w10_original_sep.jpg

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
من برا بلیون کارت ر^س^یور خواستم فقط همون یه مغازه داشت یعنی پیدا نمیشه اون یارو کار بلده من زیاد چیزی گرفتم ازش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
من هر چی کارت ر^س^ی^ور گرفتم بعد یه مدت با یه سری فرکانسا مشکل پیدا کرده تو اینترنت نوشته بود از بلیونه ولی این و نمیتونم پیدا کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
386
2,861
بادرود - همانگونه که دیگر دوستان فرمودند . قطعه مورد نظر شما یک بوبینه که ظرفیت آن به میکرو هانری روی آن نوشته شده در حالی که قطعه خریداری شده یک پل دیود هستش. موفق باشید.

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
بادرود - همانگونه که دیگر دوستان فرمودند . قطعه مورد نظر شما یک بوبینه که ظرفیت آن به میکرو هانری روی آن نوشته شده در حالی که قطعه خریداری شده یک پل دیود هستش. موفق باشید.

این قطعه پیدا میشه و کارش تبدیل برقه من هنوز عوض نکردم ولی حدس میزنم از این باشه چون چیز دیگه نداره

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
444
6,822
فارس
سلام ، بهتره از عنوان کوتاه و مرتبط با مشکلتون استفاده کنید
قطعه ای که توی عکس اوله یه سلف هست و سلف یا همون بوبین بقول شما اگه روش عدد ۲۱۰ نوشته باشه یعنی سلف ۲۱۰ میکروهانری هست و باید دنبال سلفی دقیقا مثل خودش باشد
قطعه ای که توی عکس دومه طبق فرمایش دوستان پل دیود هست و کاربرد جداگانه ای داره ، احتمالا شما به فروشنده گفتین یه قطعه که روی اون عدد ۲۱۰ نوشته شده میخوام و فروشنده هم پل دیود 2w10 بهتون داده
در سلف ها علاوه بر ظرفیت جریان هم مهمه ، یعنی قطر سیم استفاده شده در سلف ها فرق داره و اگه از سلف ضعیفتر استفاده بشه سریع میسوزه
بهتره یه عکس از قطعه خراب قرار بدین

آخرین ویرایش:
بالا