آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بسته شدن درب DVD Writer بعد از زدن يک ضربه کوچک با آن ! چاره چيست ؟

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
ممنون دوستان. متاسفانه من تسمه فابریک ندارم و اصلا اینجا گیر نمیاد منتها من یک سری تسمه با سایزهای مختلف دارم که یکی که هم سایز خودش بود انداختم. و موتور و ریل رو هم سرویس کردم ولی جواب نداد. یکجورهایی حدس میزنم اصلا خود موتور درست کار نمیکنه چند بار در ضربه می خوره و وقتی زورش نمیرسه و نمیتونه در رو باز کنه دیگه ثابت میشه
به نام خدا

سلام آقای نکویی. بنده بارها این عیب را داشته ام که با تعویض تسمه نو و با سایز مناسب مشکل حل شده.
در واقع بعد از تعویض تسمه موتور نباید آزاد بچرخد. یعنی اگر چرخ آنطرفی را با دست نگه دارید پولی موتور نباید بچرخد. اگر اینطور بود پس تسمه کمی بزرگ است یا جنس آن خوب نیست. در ضمن زیاد کلفت هم نباید باشد.
مواردی هم داشته ام که سنسورهای زیر درب خراب بوده اند.

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
ممنون دوستان. متاسفانه من تسمه فابریک ندارم و اصلا اینجا گیر نمیاد منتها من یک سری تسمه با سایزهای مختلف دارم که یکی که هم سایز خودش بود انداختم. و موتور و ریل رو هم سرویس کردم ولی جواب نداد. یکجورهایی حدس میزنم اصلا خود موتور درست کار نمیکنه چند بار در ضربه می خوره و وقتی زورش نمیرسه و نمیتونه در رو باز کنه دیگه ثابت میشه

سلام

اگر اشکال از موتور باشه بايد موتورش رو عوض کني ........

اگر تسمه فابريک گيرت نيومده ميتوني از پولي بزرگتر استفاده کني ، پولي فابريکش رو دربيار و يک پولي بزرگتر بزار ..........

پیوست‌ها

• 189 کیلوبایت بازدیدها: 89

فر

کاربر
2010-10-21
11
21
سلام و خسته نباشید من الان چند سال برای تعویض تسمه از یک مدل کش که مثل کش پول هست ولی خیلی نرمتر استفاده میکنم نمیدونید چقدر به من کمک میکنن این کشها و با چند لایه کردنه این کشها مشکل تسمه هارو حل میکنم و در از تولید کارخونش بهتر باز و بسته میشه و عمر طولانی هم دارن

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
سلام و خسته نباشید من الان چند سال برای تعویض تسمه از یک مدل کش که مثل کش پول هست ولی خیلی نرمتر استفاده میکنم نمیدونید چقدر به من کمک میکنن این کشها و با چند لایه کردنه این کشها مشکل تسمه هارو حل میکنم و در از تولید کارخونش بهتر باز و بسته میشه و عمر طولانی هم دارن

سلام

فرزادي جان خوب يک تصوير از اين کش هايي که گفتي ميگذاشتي تا ما هم ببينيم ؟

و ميگفتي که اين کش ها کجا کاربرد داره و از کجا ميشه تهيه کرد ؟

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام اول کشاب اسانسورا در بیار بعد زیرش یه پلاتین دو لبه هس که سعی کن یه ذره لحیمو شل کنی و بیاریدش بالاتر تا بهتر در گیر بشه و رو جای تسمه موتور<پولی>با نوک هویه چنتا شیارم اضافه کن موفق باشی

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام

فرزادي جان خوب يک تصوير از اين کش هايي که گفتي ميگذاشتي تا ما هم ببينيم ؟

و ميگفتي که اين کش ها کجا کاربرد داره و از کجا ميشه تهيه کرد ؟
چشم این کار رو میکنم تا از شر این تسمه ها که 1 ماه کار میکنن و دوباره کشاد میشن راحت بشید در ضمن این کشها همان کشهای پول هست ولی یک مقدار نرمتر

بالا