آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مشکل آپدیت eset nod32 antivirus 9

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام به همکاران گرامی
بنده آنتی ویروس نود32 نسخه 9 نصب کردم ولی متاسفانه نمیشه هم به صورت افلاین و هم به صورت آنلاین آپدیت کرد هیچ قسمتی از تنظیمات نود نیست که یوزرنیم و پسورد وارد کنم واسه آپدیت آنلاین.اگه همکاران راه حلی واسه اینکار (آپدیت بصورت آفلاین و آنلاین ) هست بنده را راهنمایی فرمایند.تشکر

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
با سلام : دوست عزیز ! بنده معمولا از یک کامپیوتر که نود بر روی آن نصب شده و آپدیت هم هست فایل های با پسوند dat را که به شکل علامت فیلم هستند کپی بر می دارم و کامپیوتر خودم را در حالت سیف مود لود می کنم و به داخل برنامه نود به این ادرس pest می کنم C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirusو دوباره کامپیوتر را ریست می کنم وقتی ویندوز بالا اومد نود آپدیت می شود .
اگر یوزیر نیم و پسورد داشته باشید اگر در صفحه ی زیر روی ok کلیک کنید بعد از چند لحظه از شما یوزیر نیم و پسورد می خواهد کی می توانید با وارد کردن یوزیر نیم و پسورد نود خود را آپدیت نمایید
014.JPG

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با سلام : دوست عزیز ! بنده معمولا از یک کامپیوتر که نود بر روی آن نصب شده و آپدیت هم هست فایل های با پسوند dat را که به شکل علامت فیلم هستند کپی بر می دارم و کامپیوتر خودم را در حالت سیف مود لود می کنم و به داخل برنامه نود به این ادرس pest می کنم C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirusو دوباره کامپیوتر را ریست می کنم وقتی ویندوز بالا اومد نود آپدیت می شود .
اگر یوزیر نیم و پسورد داشته باشید اگر در صفحه ی زیر روی ok کلیک کنید بعد از چند لحظه از شما یوزیر نیم و پسورد می خواهد کی می توانید با وارد کردن یوزیر نیم و پسورد نود خود را آپدیت نمایید
مشاهده فایل‌پیوست 130054

شما درست می فرمایید ولی متاسفانه نود32 نسخه9 چنین چیزی نیست که من ok رو بزنم پنجره یوزرنیم و پسورد باز بشه وگرنه بنده خودم همین کار رو انجام میدادم

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
با عرض سلام به همکاران گرامی
بنده آنتی ویروس نود32 نسخه 9 نصب کردم ولی متاسفانه نمیشه هم به صورت افلاین و هم به صورت آنلاین آپدیت کرد هیچ قسمتی از تنظیمات نود نیست که یوزرنیم و پسورد وارد کنم واسه آپدیت آنلاین.اگه همکاران راه حلی واسه اینکار (آپدیت بصورت آفلاین و آنلاین ) هست بنده را راهنمایی فرمایند.تشکر

با این سریال کار کنید
BSH5-X448-HDRV-7X7M-HWDV

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام و خسته نباشید

دوستان چندین وقت پیش هم به دوستان هم یه نرم افزار برای نود 32 معرفی کردم برای اکثر ورژن ها جواب میده
نرم افزاری هست که دیگه نیاز نیست شما یوزر و پسورد بگیری این نرم افزار اتوماتیک این کارو میکنه
و اگر هم آپدیت نکرد خودتون رو آپدیت برنید 3بار آپدیت میشه

اینم لینک سایت
http://protect.blog.ir/post/Crack Nod32 for Always
مطلبی هم همین جا عرض میکنم خدمت دوستان و مدیران سایت چون این سایت توضیحاتش همراه با عکسه نمیخواستم دستکاریش کنم
برای همین خود منبع رو ذکر میکنم

شاد باشید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maryam_sh

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
جناب مهندس این سریال واسه چه مدت خوبه و کار میکنه؟اگه باز هم از کار افتاد و نیاز به آپدیت داشت باید چکار کنم؟

کاربر گرامی
وقتی از نرم افزار رایگان استفاده می کنید باید از کار افتادن یا ناقص کار کردنشو هم در نظر بگیرید .نمی شه که هم رایگان باشه و هم مادام العمر باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه .

بالا