آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشاوره جهت خرید هیتر هویه و میکروسکوپ برای کارگاه تعمیرات الکترونیک

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
امان از دست این چینی ها!!والله اولین باره که میبینم بعد خرید دستگاهی باید پیچ های اونو باز کنید!!!البته تو دفترچه همون آزاد کردن یا باز کردن معنی میده!ولی علی رغم این موضوع چون بنده تا حالا همچین چیزی ندیده بودم، کار خودمو کردم و سفت شون کردم،پس آزاد شون میکنم
اما در مود قیمت
یه جا تماس گرفتم(حالا نمیگم چون همه میشناسین اگه بگم) گفت 230.000تومن!(به قول خودش گرون شده!!)
الکترونیک سعید گرفتم 200.000تومن ولی فکر کنم بازم گرون گرفتم!
سپاس

آخرین ویرایش:

majid411

کاربر
2015-02-08
116
169
سلام .راست میگن مثل اینکه گرون شده من دوماه پیش 180گرفتم. دوسه روزپیش دیدم همون مغازه 200زده. در مورد اون پیچها چون پمپ باد روی لاستیک سواره ولرزش داره واگر اون پیچها بسته نشه موقع حمل ونقل هم لاستیک وهم پمپ صدمه میبینه.والا تقصیر این چینیای بدبخت هم نیست همه جای دنیا این کارو میکنن ولی ازقدیم گفتن چشت درآد تا اسمت درآد(شوخی).موفق باشد

آخرین ویرایش:

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
من پری روزا(قبل خرید هیتر خودم) دستگاه 850A یکی از آشنا ها رو امانت گرفته بودم برا کاری ، از شانس بد بنده زد و ترایاک مربوط به هیترش سوخت!!!! (دما رو به مدت طولانی رو ماکسیمم گذاشته بودم)
دستگاه رو به ناچار باز کردم (البته نمیدونم کارم درست بوده یا نبوده) و دیدم دستگاه رو هوا سواره!!!یه اسباب بازی الکترونیکی!!!ترایاک 12 آمپری رو با 16 آمپری تعویض کردم و مقاومت هاش هم پودر شده بود که اونا رو هم تعویض کردم و دستگاه راه افتاد(پیش صاحب دستگاه صداشو در نیاوردم-البته خیلی ناراحت شدم از این موضوع)
راستشو بخواین از رو کنجکاوی دستگاه خودمم باز کردم که دیدم سیستم کار و لوازم دقیقا مشابه اون هیتر امانتی هستش فقط این هیتر من دو نمایشگر و یه هویه smd بیشتر داره،در کل فکر کنم همه ی هیتر های هول هوش 200 300 تومنی لوازم و کیفیتشون تو یه رده باشه وسیله ی جالب و بدرد بخوری هستش ولی فوق العاده ظریف و حساس

اما در مورد گرونی دستگاه
230.000 تومن یا 200.000 تومن مبلغ 30.000 تومن فرق داره
گرون شده درست،180 تومن شده 200 تومن نه دیگه 230 تومن!!!
خلاصه ببخشیدا خر صاحبش رو نمیشناسه تو این بازار هر چی دادی دادی دیگه!!
خازن 470 میکروی 400 ولت رو اینجا یه مغازه میده 15هزار تومن!!!! یه مغازه میده 11 هزار تومن!!!!!
کی به کیه دو دوتا پنج تا!!!

آخرین ویرایش:

majid411

کاربر
2015-02-08
116
169
با سلام خدمت دوستان عزیز نظرتون در مورد lucky852b چیه

سلام .یکی از دوستام Lucky852d داره خیلی هم ازش راضیه(مثلامن با گراک اکثرا رو 350درجه کارمیکنم ولی اون رو100الی150درجه ) ولی من تاحالا Lucky852b نه دیدم ونه شنیدم

آخرین ویرایش:
بالا