آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشاوره جهت خرید هیتر هویه و میکروسکوپ برای کارگاه تعمیرات الکترونیک

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید خدمت دوستان گل انجمن و اساتید بزرگوار
در مورد خرید هیتر هویه برای کارگاه تعمیرات الکترونیک(تعمیرات اینورتر جوشکاری) از دوستان و اساتید راهنمائی میخواستم
بین هیتر هویه های موجود در بازار کدوم کیفیت و دوام بهتری دارند؟در صورت راضی بودن از هیتر هویه ی خود،مارک و مدل دستگاه رو قید بفرمایئد.تشکر
لطفا در مورد خرید یه لوپ قوی یا میکروسکوپ برای قطعات SMD (فقط خواندن مشخصات)هم اظهار نظر بفرمائید
بی نهایت سپاسگذارم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
هویه هم goot عالیه هم دایو سرامیکی . هر دو رو استفاده میکنم . هیتر هم گورداک 952 دارم . برای لوپ معمولا یاکسون [h=1]YAXUN AK-1[/h]جوابگو همه نیازها هست .

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
ضمن تشکر از استاد AMD.POWER بزرگوار
بنده هویه GOOT رو فعل حال دارم و ازش راضی ام،اما منظور من هویه هیتر بودش که ترکیبی از هوای گرم و یک هویه ی SMD میباشد(آیا منظورتون همین بود؟)
گورداک 952 رو قیمت های مختلفی تو نت زدن قیمت ها خیلی فرق داره با هم (شما کی و چند گرفتین؟)
لوپ توصیه شده شما دارای مدل خاصی هستش؟آیا صرفا برای خواندن مشخصات هستش؟(زیاد بزرگ نمیخوام دست و بالم رو بگیره)
سپاس

majid411

کاربر
2015-02-08
116
169
سلام من دوماه پیش گرداک952خریدم 180تومن خیلی هم ازش راضیم چهارتا هم سرهیتر زاپاس داره خیلی هم صداش کمه قبلا گرداک952Aداشتم صداش خیلی زیاد بود هرکاری هم کردم کم نشد

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
جالبه قیمت گورداک 952 رو یه جا زده 225 هزارتومن یه جا زده 195 هزار تومن!!!شما هم که اخیرا گرفتین 180 هزار تومن!
پس فعلا دو نفر از دوستان راجع به گورداک 952 نظر مثبت دارن

از اونجا که ابزار آلات و ادوات یک تعمیرکار نتیجه ی تعمیر رو به بهترین حالت خود سوق میده و موجب راحتی کار و بالا بردن ضریب اطمینان تعمیر دستگاه ها میشه،تعمیر کار برای خرید یه وسیله که قراره ازش نون در بیاره و عصای دستش باشه ،نیاز به اطلاعاتی از قبیل کیفیت و قیمت وسیله ی مذبور داره تا بتونه بهترین و مطمئن ترین رو انتخاب بکنه
از دوستان و اساتیدی که هر نکته ای در مورد دستگاه هیترهویه از خاطر گرامیشان میگذرد تقاضا دارم که اینجا مرقوم بفرمایند تا یه نتیجه گیری کلی راجع به انتخاب و خرید و حتی نکته های نگهداری این دستگاه رو داشته باشیم تا در آینده ی نچندان دور به کار خود دوستان و سایر کاربرانی که در آینده با سایت آشنا خواهند شد بیاید
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام
ضمن تشکر از استاد AMD.POWER بزرگوار
بنده هویه GOOT رو فعل حال دارم و ازش راضی ام،اما منظور من هویه هیتر بودش که ترکیبی از هوای گرم و یک هویه ی SMD میباشد(آیا منظورتون همین بود؟)
گورداک 952 رو قیمت های مختلفی تو نت زدن قیمت ها خیلی فرق داره با هم (شما کی و چند گرفتین؟)
لوپ توصیه شده شما دارای مدل خاصی هستش؟آیا صرفا برای خواندن مشخصات هستش؟(زیاد بزرگ نمیخوام دست و بالم رو بگیره)
سپاس

چند سالی هست . واقعا ازش راضی هستم . مناسبترین قیمت رو از آقاع زارع بگیرید amiric
http://www.amiricshop.ir/index.php?route=product/product&path=65_82&product_id=51
لوپ هم که توصیه کردم ساده ترین مدل یاکسون هست .

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,179
با سلام
طبق توصیه استاد AMD.POWER گرامی،هیتر هویه ی گورداک 952 رو تهیه کردم،مشکلی که در ابتدا داشتم این بود که با روشن کردن دستگاه صدای وحشتناکی تولید میشد که با زیاد کردن میزان باد این صدا هم زیاد میشد با بررسی دستگاه متوجه شدم سه تا پیچی که قسمت کمپرسور باد رو به بدنه متصل میکنه کاملا شل هستش!!با سفت کردن اون سه تا پیچ صدای دستگاه تا حد زیادی کم شد
جالب اینجاست که تو دفترچه و رو دستگاه هم زده اون سه تا پیچ رو قبل استفاده از دستگاه سفت کنید!!
سوال اینجاست که چرا اون سه تا پیچ رو خود کارخونه سفت نمیکنه؟؟
سپاس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با سلام
طبق توصیه استاد AMD.POWER گرامی،هیتر هویه ی گورداک 952 رو تهیه کردم،مشکلی که در ابتدا داشتم این بود که با روشن کردن دستگاه صدای وحشتناکی تولید میشد که با زیاد کردن میزان باد این صدا هم زیاد میشد با بررسی دستگاه متوجه شدم سه تا پیچی که قسمت کمپرسور باد رو به بدنه متصل میکنه کاملا شل هستش!!با سفت کردن اون سه تا پیچ صدای دستگاه تا حد زیادی کم شد
جالب اینجاست که تو دفترچه و رو دستگاه هم زده اون سه تا پیچ رو قبل استفاده از دستگاه سفت کنید!!
سوال اینجاست که چرا اون سه تا پیچ رو خود کارخونه سفت نمیکنه؟؟
سپاس

احتمالا به دلیل آسیب ندیدن در حمل و نقل هست . باید دید اون سه تا پیچ برای کدوم قسمت هست . اون سه تا پیچ باعث محکم شدن پمپ دستگاه میشه

آخرین ویرایش:

majid411

کاربر
2015-02-08
116
169
احتمالا به دلیل آسیب ندیدن در حمل و نقل هست . باید دید اون سه تا پیچ برای کدوم قسمت هست . اون سه تا پیچ باعث محکم شدن پمپ دستگاه میشه
سلام جناب بهبود اون سه تا پیچ وباز کنید وبزارید کنار .صدای دستگاه ناپدید میشود درصورت بسته بودن پیچها آسیب جدی به دستگاه میزند آنها ففط برای حفاظت پمپ موقع حمل ونقله وقبل از استفاده بایدبازشود.ضمنا تو دفترچش هم گفته آنها را باز کنید نه اینکه سفت کنید .ودرآخر اینکه نگفتین چند گرفتین

آخرین ویرایش:

darabi81

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-10
1,037
5,385
سلام
من وقتی هیتر رو خریدم 'خود فروشنده اون ۳ پیچ را باز کرد و انداخت توی جعبه.
حتما ۳ پیچ بایستی باز شوند

بالا