آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل اعجیب تک کار کردن نیسان زامیاد

ghaderi00

کاربر
2015-01-31
2
0
با سلام و عرض ادب.ما یه ماشین نیسان مدل دوگانه90 داریم.مشکل اینجاس که بعضی وقتا که ماشیم میخواد خفه کنه ماشین تک کار میکنه یا موقع حرکت وبعد از باز و بسته کردن سویچ درست میشه هم رو بنزین و هم گاز این مشککل رو داریم درضمن شمع هارو تازه عوض کردیم سوزن های تزریق بنزین رو شستشو دادیم حتی با دیاک خطا هارو پاک کردیم بعد این که با دیاک خطا رو پاک میکنیم بعد دو سه روز باز این مشکل پیش میاد.حالا نمیدونم مشکل از ای سی یو هس یا کویل یا دیگر بخش چون موقع تک کار کردن سویچ رو باز و بسته میکنیم درس میشه و یه مشکل داریم که که شتاب ماشین میاد پایین ولی تک کار نمیکنه بعد باز و بسته کردن سویچ درس میشه.حالا مشکل کجاس

mnaemi

کاربر
2016-10-07
1
0
سلام
برای نیسان عجیب نیست.در مدل های پایین معمولا (بوش ECU)بخاطر خطای احتراق ناقص و در مدل های بالا
(زیمنس ECU)معمولا بخاطر خطای نارسایی سنسور اکسیژن
برای بوش بهترین کار اینه که گاز اون رو به حالت دستی در بیاریم.هزینش با برداشتن قطعات قبلیش200.000تومان هست.
برای زیمنس باید بررسی بشه.با تعویض سنسور اکسیژن مشکل حل نمیشه.چندتا کار باید انجام بشه.(توضیحش سخته)هزینش350.000 تومان هست.

اسدپور

کاربر
2023-07-07
1
0
ارومیه
با سلام.
با سلام و عرض ادب.ما یه ماشین نیسان مدل دوگانه90 داریم.مشکل اینجاس که بعضی وقتا که ماشیم میخواد خفه کنه ماشین تک کار میکنه یا موقع حرکت وبعد از باز و بسته کردن سویچ درست میشه هم رو بنزین و هم گاز این مشککل رو داریم درضمن شمع هارو تازه عوض کردیم سوزن های تزریق بنزین رو شستشو دادیم حتی با دیاک خطا هارو پاک کردیم بعد این که با دیاک خطا رو پاک میکنیم بعد دو سه روز باز این مشکل پیش میاد.حالا نمیدونم مشکل از ای سی یو هس یا کویل یا دیگر بخش چون موقع تک کار کردن سویچ رو باز و بسته میکنیم درس میشه و یه مشکل داریم که که شتاب ماشین میاد پایین ولی تک کار نمیکنه بعد باز و بسته کردن سویچ درس میشه.حالا مشکل کجاس
من هم نیسان وانت 99دوگانه کارخانه دارم جدیدا همین اشکالات رو نشون میده. داخل شهر اشکال معلوم نیست ولی تو جاده کپ می‌کنه دور موتور یهو میاد پایین هر قدر پدال گاز رو فشار میدم گاز نمیخوره . سوییچ سوخت میزنم کمی درست میشه باز ایراد برمیگرده. چند جا بردم هر کس یه حرفی زده ( وایر عوض کردم .شمع . بوبین گاز سالمه . سوزن گاز سالمه. ای سی یو رو نشون دادم گفتن ایراد ندارد) اما خودم آب موتور رو عوض کردم و داخلش رو با اسید شستم داخل ژگلاتور جرم بود. ماشین کمی بهتر شده

بالا