آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
بخش انبار داره ولی موجودی نگه نمیداره دلیلش هم این هست که موجودی انبار زمانی کاربرد پیدا میکنه که شما حسابداری بخواین بکنید و وابسته به حسابداری هست. اما این برنامه حسابداری نمیکنه و موجودی انبار هم بخوام بهش اضافه کنم باید با دست موجودی رو کم و زیاد کنید که زیاد جالب نیست.

ki0mars

کاربر
2010-08-12
38
50
لطفا فایل ورژن اول نرم افزار رو برای دانلود میزارین ؟ پاک شده تو هاردم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
از طریق ایمیل پیام داده بودید که پاسخ دادم.
با تشکر

حمیداکبرزاده

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2015-11-22
108
208
تبریز
سلام و عرض ادب مهندس نکویی بنده خودم در اکسس چیزی طراحی کردم و دارم باهاش کار میکنم ولی میخوام از نرم افزار شما استفاده کنم ممنون میشم بتونم دموی نرم افزار شما را ببینم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام و عرض ادب مهندس نکویی بنده خودم در اکسس چیزی طراحی کردم و دارم باهاش کار میکنم ولی میخوام از نرم افزار شما استفاده کنم ممنون میشم بتونم دموی نرم افزار شما را ببینم

سلام
متأسفانه نرم افزار ما دمو نداره ولی در صفحه اول همین تاپیک عملکرد نرم افزار رو کامل توضیح دادم و عکس های نرم افزار رو کامل گذاشتم. لطفا بررسی بفرمایید در صورتی که تمایل داشتید از طریق تلگرام به من لطفا پیام بدید که بتونم سریع تر پاسخگو باشم. ID بنده هم در تلگرام nekooee_irantk هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amen

saeedsm

کاربر vip
کاربر
2010-03-15
188
1,412
لرستان/ خرم آباد
سلام.
جناب نکویی عزیر بنده سالهای زیادیست که از نرم افزار اولیه مدیریت تعمیرگاه استفاده میکنم.
اون زمان برنامه روی CD بود و 7000 تومن خریدم. کاملا هم از برنامه قبلی راضی بوده و هستم.

ولی با توجه به قابلیت های ورژن جدید تمایل به خرید و استفاده از نرم افزار جدید رو دارم. مشکل بنده انتقال سوابق بیش از 10 سال مشتریان در نرم افزار اولیه به نرم افزار جدیده.

آیا امکان انتقال سوابق مشتریان از نرم افزار قدیمی به نرم افزار فعلی امکان پذیره؟

در صورت امکان لطفآ قیمت برنامه را هم بفرمایید.

با سپاس.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام.
جناب نکویی عزیر بنده سالهای زیادیست که از نرم افزار اولیه مدیریت تعمیرگاه استفاده میکنم.
اون زمان برنامه روی CD بود و 7000 تومن خریدم. کاملا هم از برنامه قبلی راضی بوده و هستم.

ولی با توجه به قابلیت های ورژن جدید تمایل به خرید و استفاده از نرم افزار جدید رو دارم. مشکل بنده انتقال سوابق بیش از 10 سال مشتریان در نرم افزار اولیه به نرم افزار جدیده.

آیا امکان انتقال سوابق مشتریان از نرم افزار قدیمی به نرم افزار فعلی امکان پذیره؟

در صورت امکان لطفآ قیمت برنامه را هم بفرمایید.

با سپاس.

سلام
بله امکانش هست. ولی من هیچوقت نرم افزار رو روی cd نمیفروختم و یادمه اولی که برنامه فروخته میشد تومان بود. شاید شما نرم افزار دیگری رو دارید. در هر صورت لطفا تلگرام به من پیام بدید. آی دی تلگرامم رو تو پست قبلی هم گذاشتم: nekooee_irantk

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
سلام
بله امکانش هست. ولی من هیچوقت نرم افزار رو روی cd نمیفروختم و یادمه اولی که برنامه فروخته میشد تومان بود. شاید شما نرم افزار دیگری رو دارید. در هر صورت لطفا تلگرام به من پیام بدید. آی دی تلگرامم رو تو پست قبلی هم گذاشتم: nekooee_irantk

درود :

مهندس ممکنه تصاویر از محیط برنامه ... قرار بدید و چه ویژگیهایی در ورژن جدید گنجاندید که متمایز هست با ورژن قبلی بعد بفرمایید خرید نسخه جدید شامل تخفیفات برای کاربران ورژن پایین همین نسخه میشه همانند اظهارات قبلی شما.. خرید نسخه ورژن بالاتر برای کاربران نسخه قدیمی تخفیفاتی خیلی خوب شامل میشه؟ ممنون.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
درود :

مهندس ممکنه تصاویر از محیط برنامه ... قرار بدید و چه ویژگیهایی در ورژن جدید گنجاندید که متمایز هست با ورژن قبلی بعد بفرمایید خرید نسخه جدید شامل تخفیفات برای کاربران ورژن پایین همین نسخه میشه همانند اظهارات قبلی شما.. خرید نسخه ورژن بالاتر برای کاربران نسخه قدیمی تخفیفاتی خیلی خوب شامل میشه؟ ممنون.

در پست اول همین تاپیک کلیه اطلاعات نرم افزار و عکس هاش هست. برای خریداران گذشته مبلغی که خرید کردند از مبلغ فعلی کم میشه که اگر شما خیلی قبل خرید کرده باشید احتمالا 30 تومان خریدین که تو سیستم هست. چون ما هزینه پشتیبانی سالیانه هم نمیگیریم برای آپدیت کاربران باید مابه التفاوت دو نسخه رو بپردازن.
آپدیت ها خیلی هم زیاد نبوده میتونید امکانات رو چک کنید تو پست اول

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
با سلام :

لطفاً اگر کسی اطلاع داشته باشه برنامه شمس کویر با چه فونتی لود میشه راهنمایی کنه ممنون میشم

امروز سیستم رو که اومدم روشن کردم دیدم ویندوس بقولاً پریده حالا عوض کردم

اومدم نرم افزار رو نصب کنم ارور میده ارور پشتیبانی نکردن فونت ویندوس 10 تقریباً اخرینهای نسخه 10 بود

حدود 3 ماه پیش دانلود .... چند ماه پیش همین مشکل رو داشتم بعد تعویض ویندوس اما وقت داشتم و چندین فونت دانلود کردم

ران شد اما حالا نتونستم پیدا کنم از کارم کلی عقب موندم شانس بدم اون فونت رو هم سیو نکردم .

بالا