آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کلاهبرداری شرکت fraud-teknoloji ekibi

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دوستان گرامی یکی از دوستان گزارش دادند مبلغ بسیار بالایی نزدیک به 6 میلیون تومان از طریق پی پال به حساب آقای حسین دمیر شرکت teknoji ekibi در ترکیه بابت چندین برد فلزیاب و ... واریز کرده که بعد از گذشت حدود 3 ماه هنوز برای ایشان برد ها را ارسال نکرده. از آنجا که خیلی از دوستان مستقیما به حساب این شرکت برای خرید dp3 و dp3s و دیگر محصولات پول واریز می کنند بسیار دقت کرده و فعلا دست نگه دارند. رسید پرداخت دوستی که به حساب آقای حسین دمیر پول واریز کرده را در زیر قرار می دهم مشاهده کنید:
دوستانی که قصد خرید قطعات دارند فقط از فروشگاه های معتبر و شناخته شده خرید داشته باشند.فروشگاه هایی مانند "امیر آی سی" که در سایت هم موجود هستند بسیاری از قطعات را موجود دارند و سفارش هم می گیرند ظاهرا، سعی کنید از این فروشگاه ها قطعات مورد نیاز را تهیه کنید تا دچار اینگونه مشکلات نشوید

پیوست‌ها

• 30.7 کیلوبایت بازدیدها: 844
آخرین ویرایش:

saeidpor

کاربر vip
کاربر
2013-12-20
213
488
ممنونم ازراهنمايتون
كدامشون بدردمي خوره من احتياج دارم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلام خدمت دوستان واقعا من تعجب میکنم که حسین دمیر مبلغی بگیره و دستگاه نفرسته./////////////ویرایش شد///////تبلیغات به هر شکل ممنوع!!///////

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
با سلام خدمت دوستان واقعا من تعجب میکنم که حسین دمیر مبلغی بگیره و دستگاه نفرسته./////////////ویرایش شد///////تبلیغات به هر شکل ممنوع!!///////

همین رسیدی که اینجا گداشتم رو به ایشون نشون بدید خودشون متوجه می شوند!!

آخرین ویرایش:

pqow

کاربر vip
کاربر
2007-11-12
218
2,990
آذرشهر
با سلام به دوستمان آقای اتیلا در رابطه با خرید کیت دلتا پالس 3 پیام خصوصی گذاشتم لطفا چک کنید.با تشکر

آخرین ویرایش:

xigma

کاربر
2014-05-21
12
29
خلیج همیشه فارس
سلام،ممنون از اطلاع رسانیتون،من هم از آقای حسین دمیر خرید داشتم ولی متاسفانه ارسال نکردن.پیشنهاد میکنم که از فروشنده ها معتبر داخلی خرید کنید.

آخرین ویرایش:
بالا