آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کلید مناسب برای هویه های تفنگی هادیران

asadi1356

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-14
362
3,451
زیر آسمان شهر
باعرض سلام وخسته نباشید
از آنجایی که بنده چندین سال است که با هویه تفنگی هادیران کار میکنم خرابی کلید در این نوع هویه ها در اثر جرقه زدن زیاد است قبلا کلیدهای یدکی این هویه ها در بازار زیاد بود ولی چند سالی است که این نوع کلیدها نایاب شده است ومن اجبارا از کلیدهای VCDفوجیتل قدیمی استفاده میکنم ولی باز هم خرابی این کلیدها هم زیاد است
آیا به نظر شما کلیدی هست که بتوانم جایگزین کنم؟ویا کاری میشود کرد که عمر همین کلیدهای فوجیتل زیاد تر شود؟
با سپاس وتشکر

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام.ازکلیدسلکتور مانند اتومبیل که قدیم در نوربالای پیکان جوانان استفاده میکردیم,بهترین گزینه ست.دوحالته وسه حالته زیاد گیرمیاد.باطری سازی ها,یالوازم یدکی لوکس فروشی هاباقیمت مناسب.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asadi1356

asadi1356

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-14
362
3,451
زیر آسمان شهر
درود
دوست عزیز فکر میکنم آمپر این نوع کلید تحمل ولتاژبرق220Vرا نداشته باشد
در ضمن کلیدی مد نظر من است که با گرفتن وصل وبا رها کردن قطع شود
باز هم تشکر از راهنمایی جنابعالی
کماکان منتظر نظر بقیه دوستان هستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmelecom

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
درود
دوست عزیز فکر میکنم آمپر این نوع کلید تحمل ولتاژبرق220Vرا نداشته باشد
در ضمن کلیدی مد نظر من است که با گرفتن وصل وبا رها کردن قطع شود
باز هم تشکر از راهنمایی جنابعالی
کماکان منتظر نظر بقیه دوستان هستم
سلام.فکرنکنم ماکزیمم از10Aبیشترجریان بکشه!!کلیدالاکلنگی گزینه ی بهتریه تافشاری.نظربقیه ی دوستان,همکاران ارزشمندبوده,خواهدبود.تجربه راعرض کردم

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,163
تهران- تهران پارس
باعرض سلام وخسته نباشید
از آنجایی که بنده چندین سال است که با هویه تفنگی هادیران کار میکنم خرابی کلید در این نوع هویه ها در اثر جرقه زدن زیاد است قبلا کلیدهای یدکی این هویه ها در بازار زیاد بود ولی چند سالی است که این نوع کلیدها نایاب شده است ومن اجبارا از کلیدهای VCDفوجیتل قدیمی استفاده میکنم ولی باز هم خرابی این کلیدها هم زیاد است
آیا به نظر شما کلیدی هست که بتوانم جایگزین کنم؟ویا کاری میشود کرد که عمر همین کلیدهای فوجیتل زیاد تر شود؟
با سپاس وتشکر

با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
از کلید های فشاری دریل های برقی که توانی بالاتر از هویه برقی دارند استفاده کنید. ( با توجه به ابعاد فیزیکی آن ها از نظر جاسازی).

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

از کلید زنگ اخبار قدیمی که 220 ولت است براحتی میتوانی استفاده کنی

بالا