آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیومد تبلت asus fonepad 7 و خطای عجیب در محیط droidboot

xoncegame

کاربر
2011-12-31
1
0
سلام دوستان
تبلت ASUS ME372CG K00E WWبعد از آپدیت به اندروید 5 چند روزی چندتا برنامه هاش یهو stop میشه و آخرین بارم که بالا اومد یه خطایی میداد که با ok زدن یه ثانیه بعدم میومد ، خطا مربوط به systemui بود گمونم.
خلاصه بعد ریست کردن روی لودینگ asus موند و دیگه نمیتونم وارد محیط اندروید بشم.رفتم توی حالت droidboot، فایل رسمی آپدیت 7.3.2 رو از سایت asus دانلود کردم که بصورت zip هستش و با برنامه asus flash tool خواستم دوباره گوشی رو آپدیت کنم که اول خطا گرفت cant unzip image file ، اومدم اون فایل رو بصورت دستی پسوندشو .raw کردم و دوباره زیپش کردم و از این خطا رد شدم ، اما الان خطای مروبط به حافظه میده و میگه حداقل 1053 مگ نیازه برای فلش کردن ، تبلت مموری نداره ، ممکنه اشکال از این باشه ؟ چون حافظه خود تبلت رو با دستور erase توی fastboot کلا فرمت کردم
الان هر وقت droidboot رو بالا میارم خطای E: failed to mount /cache رو میده ، با اینکه یه مموری 2 گیگ امتحانی روش گذاشتم و حتی موقع ریست فکتوری هم همین خطا رو میده

از طریق fastboot خواستم فایل آپدیت که از سایت asus دانلود کنم رو بریزم تو تلبت که باز ارور E:failed to mount /data رو داد ! آخرشم گفت data available size : 0mb , file size=898

دستورات adb رو نمیتونم اجرا کنم چون تبلت رو پیدا نمیکنه

بالا