آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی برای برانامه نویسی

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
387
1,539
با سلام به همه استادان و دوستان عزیز
شاگردتون میخواد یه برنامه بنویسه که یه سری از نوشته ها رو روی lcd 16*2 با آی سی atmega8 بصورت لاتین بنویسه و این نوشته ها هر 10ثانیه عوض بشه.
این مرحله اول بود که مراحل دیگری هم داره که اون میذارم برای بعد از اینکه این مرحله رو به اتمام رسوندم.
حالا از دوستان گلم انتظار دارم که هر کی هرجور میتونه بنده رو راهنمایی کنه آخه بنده هیچی تا الان از برنامه نویسی نمیدونم ولی قول میدم با کمک شما تمام سعیم رو بکنم و استادان عزیز رو ناامید نکنم.:love:
به هر روی برای قدم اول با چه زبانی بنویسم؟از کجا شروع کنم ؟ وچه جوری؟
از همتون بابت همتتون سپاسگذارم
روز افزون

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,739
دوست عزیز اگر می خواهید به صورت حرفه ای برنامه نویسی یاد بگیرید زبان CodeVisionAVR است ولی اگر می خواهید کار معولی انجام بدهیدزبان BASCOM-AVR است زبان بیسکام راحت است

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
387
1,539
باتشکر از شما
البته بعدا باید چهار پایه آی سی رو در 16 حالت 0و1 کنم با استفاده از دوتا میکروسوییچ ایا امکانش هست؟
حالا بفرمایید از کجا شروع کنم؟
باید کتابشو بگیرم ؟

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
387
1,539
باتشکر از شما
البته بعدا باید چهار پایه آی سی رو در 16 حالت 0و1 کنم با استفاده از دوتا میکروسوییچ ایا امکانش هست؟
حالا بفرمایید از کجا شروع کنم؟
باید کتابشو بگیرم ؟

کسی نیست راهنمایی کنه؟

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
دوست عزیز شما که هیچ اطلاعاتی ندارید . میکرو هم قسمت نه چندان کوچکش تجربست . شما فایل های آموزشی رو به زبان بس کام دانلود و مطالعه کنید . اینطوری که سوال نمیشه . اگر هم هدفتون یاد گرفتنه باید وقت بذارید . اگر فقط پروژست به یک کاردان بسپرید براتون انجام بده

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,534
64,701
گلستان
با سلام به همه استادان و دوستان عزیز
شاگردتون میخواد یه برنامه بنویسه که یه سری از نوشته ها رو روی lcd 16*2 با آی سی atmega8 بصورت لاتین بنویسه و این نوشته ها هر 10ثانیه عوض بشه.
این مرحله اول بود که مراحل دیگری هم داره که اون میذارم برای بعد از اینکه این مرحله رو به اتمام رسوندم.
حالا از دوستان گلم انتظار دارم که هر کی هرجور میتونه بنده رو راهنمایی کنه آخه بنده هیچی تا الان از برنامه نویسی نمیدونم ولی قول میدم با کمک شما تمام سعیم رو بکنم و استادان عزیز رو ناامید نکنم.:love:
به هر روی برای قدم اول با چه زبانی بنویسم؟از کجا شروع کنم ؟ وچه جوری؟
از همتون بابت همتتون سپاسگذارم
روز افزون

دوست عزيز اين بخش رو مطالعه كنيد http://www.irantk.ir/f7/

بالا