آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فلزياب

fery

کاربر
2006-11-16
237
1,062
iran
fery11.blogfa.com
سلام به همه دوستان

هر گونه تبلیغ و خرید و فروش فلزیاب در سایت بدون هماهنگی ممنوع میباشد
با تشکر
digital84

آخرین ویرایش توسط مدیر:

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام به همه دوستان

در مورد فلزياب قوي با من در تماس باشيد

سلام آقا فري منظور شما از فلزياب قوي همون ماينر 4 هست

كه با هاش چند تا ميخ وسكه رو تو 3 متري پيدا كردي

وعكسشو تو يكي از پست ها زدي يا از اين هم

قويتر!!!!!!!!!!!!!!!!!

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
حتما این یکی دیگه یه سکه طلا اونم قدیمی را میتونه توی 11 یا 12 متری پیدا کنه !!!!!! :busted_red: :violent-smiley-093:
فری جون فک کنم قات زدی بی خیال بزار بچه ها حالشون را بک نن
:eek:k:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biman

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
آره حال میکنیم #$V^86#$V^86#$V^86

شما هم مواظب باش با ماینرت به قول یکی از بچه ها هسته زمین را دتکت نکنی
:violent-smiley-093: :busted_red:
:eek:k:

• Like

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام دوستان حرف بیمن جان درسته توضیح در مورد کلاه بردار بودن و دروغ گویی کلاه برداری یعنی کسی در قبال پولی که شما میدهید برای کلایی ولی طرف کلای مورد نظر را تحویل نمی دهد و به نظایر اینها میگن کلاه برداری ولی دروغگویی و چاپلوسی برای فروختن کلا یا دستگاهی فرق میکنه باید دید که کسی که ادعایی می کنه که مثلا دستگاه من فلان قد می زنه ایا تست میکنه و اگر بصورت پستی خرید می کنید این شخص اجازه تست به شما میده که اگر غیر ادعای گفته شده باشه دستگاه رو پس بگیره ؟در غیر اینصورت به هیچ عنوان خرید نکنید حالا اگر اقا فری از دستگاه مورد نظر فیلم کارکرد از اون رو داره بذاره تا بحث بین دوستان پیش نیاد

آخرین ویرایش:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوستان عزیز بی خیال به جای این بحث ها برید دنبال یه دستگاه خوب باشید که بشه باهاش کار کرد تا کی هی می خواید هم دیگه رو متهم کنید بابا بی خیال
روی خود نقشه ها تمرکز کنید

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
دوستان توصیه میکنم دنبال دستگاه
لورنز باشید زیرا به این دستگاه

میتوان کاملا اعتماد کرد من از نزدیک

تست این دستگاه رو دیدم

Thanks ....

آخرین ویرایش:

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
با سلام من یکی از دوستام لورنز یه مدل قدیمی داشت
اسمشم lorenz pl5
بود اگه اشتباه نکنم بد نبود و انالوگ بود
ولی به نظر من دلتا از اون باحال تر بود

• Like

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
دوستان من با آقا ایمان موافقم خود بنده تا الان چند بار این دستگاه را ساختم و از کار کردش راضی بودم دلیل این که چند بار ساختمش هم این بود که هر بار یه بلایی روش میومد یه بار کویلم اتصال کوتاه میشد یه بار باطری را برعکس وصل میکردم یه بار یه بار قطعاتش را مخلوط میکردم وکلا الان از بالا تا پایینش را یه جورایی می شناسم و به نظر من دستگاه خیلی توپی هست اگر روش کار کنیم
اگه یه نگاه به ژئوتک بندازین میبینین با یه سری کار های ساده این دستگاه را خیلی خوب تقویت و پایداریش را بالا میبرن:busted_red:
خود من الان چند وقته میخوام به طور خیلی خوب و حرفه ایی بسازمش ولی واقعیت اینه که یه خورده امروز فرا میکنم و ( ک گ ) بازی در میارم و وقتم را نمیزارم :sadwalk: اگه بچه ها بیان تا باهم روش کار کنیم و تجربیات خودمون را در اختیار هم بزاریم مطمئنم میتونیم یه دستگاه خوب راه بندازیم و حالش را ببیریم #$V^86
نظرتون چیه
؟؟؟

• Like
بالا