آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هنگ کردن لپ تاپ HP مدل 4321 روی لوگوی hp

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
باسلام خدمت اساتیدگرامی
پست ویرایش شد.لپ تاپ مذکور درهنگام بوت هنگ میکنه.کلیدcaps lock چشمک زن و سی یو وچیپ کنار بشدت گرم وداغ میکنه.راهنمایی لطفا

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
عنوان رو ویرایش کنید و مشکل رو واضح تر بیان کنید .همچنین شرح مشکل رو در متن بنویسید نه در عنوان .منظورتون اینه که هنگ می کنه در لوگوی اول ؟سیستم بوت می شه یا خیر؟عنوان اصلا گویا نیست .

آخرین ویرایش:

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
دوست خوبم
عنوان رو ویرایش کنید و مشکل رو واضح تر بیان کنید .همچنین شرح مشکل رو در متن بنویسید نه در عنوان .منظورتون اینه که هنگ می کنه در لوگوی اول ؟سیستم بوت می شه یا خیر؟عنوان اصلا گویا نیست .
سلام.ممنون,سیستم روشن میشه در لوگوی hpهنگ میکنه.چراغ caps lock چشمگ میزنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahkoh

کاربر
2014-05-30
168
227
گرگان
باسلام همکار گرامی از رم ها شروع کن با شستشو ....بعد بایوس بک آپ بگیر و ورژن جدید بریزید ببینید چه اتفاقی می افته !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmelecom

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
متاسفانه برخی همکاران کم لطفی می کنند و توجهی به درخواست ها نمی کنند
بنده عنوان رو ویرایش می کنم ولی اندکی در اجرای قوانین ایجاد تاپیک جدی تر باشیم .

آخرین ویرایش:

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
این همون لپ تاپی هست که باتری بکاپش کنده شده ؟عاجزانه خواهش می کنم مشکل رو بطور کامل و مفصل توضیح دهید .فقط شما هستید که لپ تاپ جلو چشمتون هست و همکاران نیز تا توضیحات کامل داده نشه نمی توانند راهنمائی موثری بکنند و چه بسا مشکل مضاعف بشه .
با فرض اینکه این لپ تاپ ،همون مورد اشاره شده در تاپیک ریکاوری بایوس هست ،ابتدا سعی کنید محل اتصال باتری بکاپ رو پیدا کرده و وصل کنید .قطعات اطراف رو هم چک کنید ،شاید قطعه دیگری نیز کنده شده باشه .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
باعرض تشکرازدوستان,همکاران.کمی عجله کردم درتایپ...پوزش.باطری بکاپ لپ تاپ فوق الذکربدلایلی کنده بود.ولی سیستم ب گفته ی مشتری ویندوز عمل میکرده و بعلت کندی برای نصب ویندوز اقدام ب فرمت و.....که دیگه سیستم دیگه بوت نمیشد.ابتدا باحرکتی شانسی سیستم روشن شد,ویندوز نصب کردم وکلی با آهنگاش حال...عصر خاموش کردم,هماهنگ کردم بامشتری..سرتونو دردنیارم,اومدم واسه تست دیدم در هنگام پاور استارت,سیستم روشن,دور فن بالا,سی پی یو و گرافیک چیپ و پل ای,او بشدت داغ میکنه!!!!!!اوردم تعمیرگاه خونه م,سیستمو ریختم پایین,و ازشستشو مادربرد تاسوکت سی پی یو....آپدیت بایاس تا سیستم الان مثل ساعت کارمیکنه.
نتیجه گیری شخصی:
اشتباه اولیه این بود که سیستم بدون داشتن باطری بکاپ کارمیکرد وهمین امر ب چالشی بزرگ دررابطه باتجربه در بایوس منو کشید[emoji15]
۲-سی پی یو core i5intelفرکانس حساسی داره,که باکوچکترین استاتیک حالتی کارنمیکنه...
۳-باطری لپ تاپ های سری hpوقتی ب شارژ گرفتن و شارژ پس دادن جواب نمیدن,باید سریعأ باطری تعویض یلسلولهای قبلی با جدید جایگزین شود
۴-رم ها,در کارآیی بایوس نقش بسزایی دارن,چراکه باتعویض رم,گاهی سیستم بوت میشد که بصورت علمی دنبال علت هستم.
درآخر از مدیریت بازهم پوزش میطلبم که باتایپیک ناجور,نخواسته قانون را کمی نقص کردم.امیدوارم مشکلی اینجورپیش نیادهرکز.یاعلی.م.محمدی اراک-موسسه ی فنی مهندسی سام الکترونیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا