آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل اجکت کردن سی دی در لپ تاپ dell studio 1535

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
سلام مشتری لپتاپ مذکور رو برای تعمیر اورده چراغ لمسی اجکت دائم روشن خاموش میشه.درایو مشکلی نداره بایوس رو آپ دیت کردم. ریبون و اتصالات رو هم چک کردم .
منتظر راهنمایی شما سروران
احتمال میدم از سنسور های لمس باشه

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
سلام..دوست عزیز من همچین مشکلی داشتم..ابتدا دکمه ایجت رو بزن که دی وی دی در بیاد(منظورم اینه که در حالتی قرارش بده که میخوای دیسک دی وی دی رو بذاری توی دستگاه) توی همین حالت دی وی دی رایتر رو در بیار.(معمولا لپ تاپ دل یه پیچ داره که کنار رم است.اونو باز کن..و دی وی دی رایتر رو بکش بیرون).بعدش در پوشش جلوی دی وی دی رو در بیار .بعدش پشت دی وی دی رایتر رو باز کن(3 الی 4 تا پیچ داره)..خب اتصالات دکمه ایجکت و برد پاور و سوکت و فلتها رو چک کن و مرتفع کن..حالا دکمه ایجکت رو اسپری خشک بزن و بعدش تقریبا 100 بار دیکمه ایجکت رو فشار بده و رها کن.خب حالا دوباره اسپری بزن و بازم 100 بار دکمه ایجکت رو فشار بده و رها کن..مرحله اول برای برداشتن جرم های کلید و مرحله دوم برای تمیز کردن کلید است....نزدیک برد پاور دی وی دی رایتر یکی دو تا میکرو سوچیک اهرمی هست که اونا هم مثه کلید ایجکت به همان شیوه با اسپری تمیز کن...داخل دی وی دی رایتر اگه خاک یا کاغذی گیر کرده اونو تمیز کن..در مرحله آخر لنز رو با گوش پاک کن با ملایمت و بدون استفاده از هیچ موادی تمیز کن..امیدوارم مشکلت مرتفع بشه.

mostafa_361

کاربر
2011-11-16
86
131
مشهد
خیلی ممنون دوست عزیز اما دکمه لمسیه و روی دی وی درایو دکمه ای نداره و آسانسوریه.

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
میکروسویچهای برد تغذیه رایتر رو سرویس کردید؟؟

بالا