آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل هنگ کردن لپ تاپ دل

vahid-zare

کاربر
2013-09-25
29
25
37
سلام
من یه لپ تاپ دل دارم که موقعی که حدود سی چهل دقیقه کار میکنه هنگ میکنه و مجبور میشم با نگه داشتن دکمه پاور خاموشش کنم
جالبیش هم اینه که مثلا تو ورد دارم متنی رو ویرایش میکنم یا مینویسم هنگ میکنه بعد که خاموش روشن میکنم با اینکه قبل هنگ کردن سیو هم کرده بودم متنو بعد که روشن میشه میاد بالا میبینم چیزی که سیو هم کرده بودم نیستش
حتی یه بار ده دوارده تا عکس بلوتوث کردم رو لپ تاپ رو لپ تاپ هم ذخیره شد حتی بعد که هنگ کردو خاموش روشن کردمش وقتی بالا اومد عکسها نبود.
اصن همچین چیزی امکان داره ؟؟؟؟
ویندوزشو هم عوض کردم درست نشد بازش کردم داخلشو تمیز کردم سیلیکون زدم همه جاش بازم فرقی نکرد.
بعضیا هم گفتن شاید مال هارد باشه گفتم اینجا هم بپرسم ببینم نظر اساتید چیه اگه ماله هارده هاردو عوض کنم یا تعمیر کنم اگه از چیز دیگه ایه یه فکر دیگه ای بکنم

ممنون

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
یک اسکرین شات از وضعیت دماها توی برنامه HWMONITOR بگیرید . مدل هم به عنوان اضافه کنید .

vahid-zare

کاربر
2013-09-25
29
25
37
حالا هم در اسرع وقت اسکرین شاتو میگیرم هم اگه شد با یه هارد دیگه تست میکنم
کسی اگه نظر دیگه ای هم داره لطف کنه بگه
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shahkoh

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
با توجه به کارهای انجام شده در مورد تمیز کردن و تعویض سیلیکون و همچنین از بین رفتن فایل ها ،مورد معیوب بودن هارد محتمل تر هست .طبق توضیحات شما ،آخرین عمل انجام شده قبل از هنگ کردن از بین می ره ،درسته ؟
طبق راهنمائی دوستان با هارد دیگه تست و اعلام نتیجه کنید .در ضمن از سالم بودن باتری و شارژر هم مطمئن شوید .
مدل لپ تاپ رو هم در عنوان قید بفرمائید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

vahid-zare

کاربر
2013-09-25
29
25
37
آره آخرین عمل قبل هنگ کردن از بین میره درسته
مدل لپ تاپ رو یادم نیست نیگاه میکنم مینویسم
ولی باتریش خرابه و فقط از شارژر استفاده میکنم
با هارد دیگه هم تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم