آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: خرابی لپتاپ dell vostro 1510

datalife

کاربر
2015-03-29
2
2
سلام خدمت دوستان عزیز یه لپتاپ مارک dell مدل vostro 1510 داشتم سه تا مشکل داره ممنون میشم راهنماییم کنید
اول اینکه دی وی دی رایترش خراب شده میخوام یه جدید بگیرم روش نصب کنم به نظرتون چه مدل دی وی رایتری بگیرم بهتره برای این مدل لپتاپ نمیخوام قیمتش بیشتر از صد باشه
دوم مشکل خیلی اساسی اینکه وقتی لپتاپ روشن هست زمانی که مانیتور رو عقب جلو میکنم صفحه نمایش پرش نور شدیدی پیدا میکنه و اصلا صفحه به هم میریزه ولی چند بار که عقب جلو میکنم دوباره برمیگرده به حالت عادی خواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه
و سوال سوم دیشب وقتی لپتاپ روشن کردم یه بوی سوختگی از گوشه سمت راست لپتاپ حس کردم البته دود ندیدم و لپتاپ هم مثل قبل کار میکرد ولی این بو خیلی منو ترسوند دقیقا بالای اسپیکر سمت راست این بو اومد
منتظر پاسختون هستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام خدمت دوستان عزیز یه لپتاپ مارک dell مدل vostro 1510 داشتم سه تا مشکل داره ممنون میشم راهنماییم کنید
اول اینکه دی وی دی رایترش خراب شده میخوام یه جدید بگیرم روش نصب کنم به نظرتون چه مدل دی وی رایتری بگیرم بهتره برای این مدل لپتاپ نمیخوام قیمتش بیشتر از صد باشه
دوم مشکل خیلی اساسی اینکه وقتی لپتاپ روشن هست زمانی که مانیتور رو عقب جلو میکنم صفحه نمایش پرش نور شدیدی پیدا میکنه و اصلا صفحه به هم میریزه ولی چند بار که عقب جلو میکنم دوباره برمیگرده به حالت عادی خواستم ببینم این مشکل از چی میتونه باشه
و سوال سوم دیشب وقتی لپتاپ روشن کردم یه بوی سوختگی از گوشه سمت راست لپتاپ حس کردم البته دود ندیدم و لپتاپ هم مثل قبل کار میکرد ولی این بو خیلی منو ترسوند دقیقا بالای اسپیکر سمت راست این بو اومد
منتظر پاسختون هستم

در مورد رایتر درایوهای پاناسونیک ماتسوشیتا بهترین هستند .
در مورد موردهای دیگه حتما به تعمیرکار نشون بدید .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
طبق راهنمائی های دوستان تا مشکل مضاعف و غیر قابل حل نشده ،لپ تاپ رو پیش تعمیرکار ببرید یا بفرمائید کدوم شهر تشریف دارید تا نزدیکترین همکار ،زحمت تعمیرشو براتون بکشه .
موفق باشید .

datalife

کاربر
2015-03-29
2
2
سلام والا من نفهمیدم چیکار کنم
اخه این لپتاپ ساخت هفت هشت سال پیشه
دی وی دی رایترش یا گیر نمیاد یا اگرم گیر بیاد دسگه قدیمی شده الان دی وی دی رایترهای جدیدتر به نظرم بهترن
من شهرستان اقلید هستم شمال استان فارس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
کاربر گرامی
با توجه به فرمایشاتتون در مورد بوی سوختگی و همچنین وجود ایراد در تصویر ،بهتر نیست ابتدا این مشکلات حل بشه و بعدا نسبت به تهیه DVD اقدام کنید ؟در ضمن نوع سوکت ارتباطی رو هم باید در نظر داشته باشید .چه سوکت مدل های قدیمی و جدید با هم یکی نیستن .همکارانی که نزدیک ترین فاصله رو با دوستمون دارند ،از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنند تا مشکل دوستمون حل بشه .
موفق باشید .

بالا