آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود مدار ردیاب fpl-22

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sx555

کاربر
2010-04-02
18
38
با سلام این مدار ردیاب fpl-22 را در یکی از سایتها پیدا کردم که کپی شده و ساخت تیم فلزجو است و یکی دو سال پیش بهش میگفتن
قوی ترین ردیاب دنییییییییییییییییییییا تازه الانش هم ورژن جدید این ردیاب رو میزنند به همون عناوین !
مدار همراه هگز میکروکنترلر و شماتیک و پی سی بی هستش من نمی دونم چجوری فایل پیوست کنم ایا گذاشتن لینک
ایرادی داره ؟ اگر دوستان نتوانستن دانلود کنند با سرچ در گوگل با عنوان دانلود مدار ردیاب fpl22 هم میتوانند لینک را پیدا کنند

http://www.4shared.com/rar/YVim0A3Bce/FPL-22.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام.مدارروساختی؟کسی جواب گرفته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sx555

کاربر
2010-04-02
18
38
سلام ظاهرن همه چیز درست هست حتی شبیه سازی میکرو کنترلر در پروتیوس هم درست جواب میده و میتوانید با خیال راحت مدار رو ببندید و چیز خاصی هم نداره
ولی اگر بازم سوالی داشتید بگید هم من هم دوستان دیگه هستند که کمک کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mmelecom

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
من که نتونستم هیچکدومشونو دانلودکنم میشه یکی ازدوستان لطف کنه وفایلهارو اینجا اپ کنه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rabio

takkit

کاربر
2012-04-07
5
85
سلام
یک سوال داشتم
با چی باید فرکانس رو تغییر داد؟

147369258

کاربر vip
vip
کاربر
2008-08-05
43
114
آببر طارم
در مدل 35 این دستگاه کنترل وزن اضافه شده این گزینه دقیقا چطوری کار میکنه یعنی با تغییر پهنای پالس وزن هدف رو تخمین میزنه اگه کسی میتونه کمی اطلاعات بده ممنون:90000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fcom

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
اقا تو رو خدا دست بردارین. حتما فردا گزینه فشار خون و کنترل قند رو هم تو ردیاب قرار میدن!!!!!!

sx555

کاربر
2010-04-02
18
38
دوست عزیز اگر یک فردی باشید که کمترین اشنایی با الکترونیک داشته باشید با نگاه به مدار این ردیاب متوجه عیب و ایراد اساسی در آن میشوید من نمیخوام ایراد
این مدار را بازگو کنم فقط میتونم به قسمت تقسیم پالس آن اشاره کنم که این عیب بزرگ فقط یک مطلب را میرساند و آن سواد بسیار پایین طراح آن است شما میتوانید
با مقایسه ردیابهای mfd موجود در اینترنت به نقصهای این مدار پی ببرید و یک مثال دیگر برای مدار طراحی شده دوم سالی که ن***ت از بهارش پیداست !

hamidrt

کاربر
2009-10-18
13
22
جناب SX555 شما اگر واقعا دلت برای کسی سوخته چرا کل مطالبت در این انجمن از 17 پست تجاوز نمیکنه و اون هم همگی در جهت دشمنی و بد و بیراه به ماست؟ شما اگر ادعای دانش و سواد داری خوبه که اول از خودت کارنامه ای نشون بدی و بعد دیگران رو زیر سوال ببری. وگرنه بنده اون کارنامه ای که باید داشته باشم رو دارم و همه هم دیدن و این جور تخریبها هم فقط کار دشمنانی هست که اتفاقا خودشون فقط فکر خالی کردن جیب دیگران هستن. به همین جهت بدون اینکه مطلب فنی مثبتی بروز بدن در این سایت و چند سایت دیگه صرفا فعالیت خودشون رو در همین جهت انجام میدن. طبیعتا هیچ کاربر فهیمی هم نمیتونه به حرف امثال شما با این هویت نامشخص و مشکوک توجهی داشته باشه! خوب و بد ردیاب 22 یا 35 هم بیش از هر جایی در خود انجمن فلزجو (ارائه دهنده این ردیابها) مطرح شده و بنظرم دیگه اینجور نظرات موردی در سایتهای دیگه معنایی نداره.
جناب SX555 خوب بود شما در خصوص سواد اشاره ای به طراحی فلزیاب پالسی فلزجو هم میکردین که بنده انجامش دادم. طرح به همون سادگی رو هیچ کسی تا بحال در ایران طراحی نکرده و کاراییش هم که دیگه توسط ده ها نفر مشخص شده. کاملا مجانی و در اختیار عموم هم هست یعنی بحث پول در کار نیست! فکر نمیکنم برای اثبات حقانیت خودم چه از نظر سواد و چه از نظر هدف خیر نیاز به توضیح بیشتری داشته باشم!!! انچه که عیان است چه حاجت به بیان است؟
در خصوص مدار 22 که در این تاپیک منتشر شده و بنده طراحش هستم ؛ باید عرض کنم این موضوع بطور مفصل در انجمن خود ما مطرح شده و توضیح دادیم. اولا اینکه شخصی مثل اقای صفایی با اون همه ادعا چنین کاری کردن بسیار زشت بود و با توجه به اینکه ما با ایشون کاری نداشتیم به نوعی غیر منتظره هم بود! ولی اشکالی هم نداره ؛ در این میدان بازی هر کسی خودش رو نشون میده! کپی انجام شده هم کاملا اشکال دار هست و با بررسی موج خروجی ردیاب در شبیه سازی یا روی اسکوپ میشه براحتی متوجه شد که هیچ ارتباطی بین فرکانس واقعی و خروجی دستگاه وجود نداره. همینطور عملکرد غیر دقیق کلید ها و بهم ریختگی نوشته های روی صفحه در برخی اوقات نشاندهنده کپی غیر صحیح هست. کسانی که ردیاب 22 رو دارن میتونن خودشون این موضوع رو بررسی کنن. حتی در قسمت مدار هم اختلافاتی با طرح اصلی هست. بهرحال تاکید میکنم طرح به اصطلاح کپی شده ای که در این تاپیک میبینید بهیچ وجه جواب نخواهد داد! لذا فایلهاشو خودمون هم در انجمنمون گذاشتیم که اگر کسی ذره ای شک داشت همونجا بتونه از این زحمتی که جناب صفائی کشیدن بهره مند بشه!

جناب پاسارگاد از شما هم که تجربیاتی در امر ردیابی داشتین این اظهار نظر خیلی بعید بود! درسته ردیاب همیشه حرف و حدیثها و خطاهای زیادی داره. ولی اینطور به تمسخر گرفتن قابلیت خاصی که حتی خود شما هم در ردیابتون سعی کرده بودین روش کار کنین چه معنی داره؟ سیستم حذف بر اساس وزن هدف در ردیاب چیز عجیب یا شاید به زعم شما خالی بندی نیست و در خیلی از ردیابها هم وجود داره. لذا بنده چیزی رو از خودم اختراع نکردم! اما روی روش فنی این قضیه بر اساس فرمول های ریاضی کار کردم و یک ارتباط ریاضی خاص بین امواج و مساله کنترل وزن پیدا کردم و این موضوع در ردیاب 35 استفاده شد. همین و بس! طبیعتا برای فلزات جدید این سیستم دقت خیلی خوبی داره که تمام کسانی که ردیاب 35 رو داشتن تاییدش کردن. اما برای اهداف قدیمی دارای خطای بیشتری هست که دوستان بارها اشاره کردن. بهرحال چیزی که واضحه اینه که اولا سیستم کنترل وزن اون ردیاب بر اساس شهادت دهها نفر اپراتور واقعی و شناخته شده که شما هم میشناسینشون واقعا کار میکنه! در ثانی کسانی که این سیستم رو فاقد اهمیت میدونن یا ادعا میکنن چون برای هدف قدیمی دقت کمتری داره پس بدرد نمیخوره ؛ آیا اگر خودشون موفق به ساخت چنین طرحی میشدن تبلیغات بسیار گسترده تری به راه نمینداختن؟! آیا همه این حرف و حدیثها از سر ناتوانی فنی و دشمنی و رقابت ناسالم از سر ضعف نیست؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا