آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: Hidden شدن فایل در هارد اکسترنال

hivagreen

کاربر
2014-07-19
49
58
ایران
[h=3]درود

Hidden
شدن فایل در هارد اکسترنال silicon power 2tb حجم نشان میده ولی فایل مخفی
[/h]
همه فایل ها فیلم فول hd هستند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

hivagreen

کاربر
2014-07-19
49
58
ایران
از چند برنامه دیگه استفاده کردم هنوز درست نشده .اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
کامند ویندوز رو باز کنید . با فرض اینکه نام درایو هارد اکسترنال E باشد ، دستور زیر را وارد و منتظر بمانید تا کامل اجرا شود .
در صورتی که سیستم ویروسی باشه مجدد فایل ها مخفی خواهند شد . بین هر سوییچ فاصله داده شده . اگه خطا داد در وارد کردن کد دقت کنید

کد:
attrib E: -h -r -s /d /s

akbar_rassam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-07-07
371
10,571
Iran - Urmu

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
کامند ویندوز رو باز کنید . با فرض اینکه نام درایو هارد اکسترنال E باشد ، دستور زیر را وارد و منتظر بمانید تا کامل اجرا شود .
در صورتی که سیستم ویروسی باشه مجدد فایل ها مخفی خواهند شد . بین هر سوییچ فاصله داده شده . اگه خطا داد در وارد کردن کد دقت کنید

کد:
attrib E: -h -r -s /d /s
با این روش 100 درصد مشکل باید برطرف بشه. البته به جای E در دستور خود باید نام پارتیشی که هارد آن مشکل دارد را وارد کنید. اگر مشکل برطرف نشد دو حالت بیشتر وجود نداره:
1- سیستم شما همچنان ویروسی هست و بعد از به حالت عادی بازگشتن، مجدد به حالت مخفی میروند. در این صورت باید سعی کنید به هر روش که امکان دارد ابتدا ویروس را از بین ببرید که اگر تخصص ندارید توصیه من استفاده از آنتی ویروس های آویرا، نود32 یا شید ایرانی هست. البته مخفی شدن فایلها یک ویروس قدیمی هست که اکثر آنتی ویروسهای آپدیت شده می شناسندش
2- فایلها خراب شدن و مسئله فقط مخفی بودن آنها نیست. در این صورت باید هارد فرمت شود.

hivagreen

کاربر
2014-07-19
49
58
ایران
با این روش 100 درصد مشکل باید برطرف بشه. البته به جای E در دستور خود باید نام پارتیشی که هارد آن مشکل دارد را وارد کنید. اگر مشکل برطرف نشد دو حالت بیشتر وجود نداره:
1- سیستم شما همچنان ویروسی هست و بعد از به حالت عادی بازگشتن، مجدد به حالت مخفی میروند. در این صورت باید سعی کنید به هر روش که امکان دارد ابتدا ویروس را از بین ببرید که اگر تخصص ندارید توصیه من استفاده از آنتی ویروس های آویرا، نود32 یا شید ایرانی هست. البته مخفی شدن فایلها یک ویروس قدیمی هست که اکثر آنتی ویروسهای آپدیت شده می شناسندش
2- فایلها خراب شدن و مسئله فقط مخفی بودن آنها نیست. در این صورت باید هارد فرمت شود.

درود
درست نشد
انتی ویروس نود32 و اواست استفاده کردم ویروس نداشت

بالا