آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک در مورد ساخت مدار فلزیاب

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
دوستان من دیگه اینقدر این پستها رو گشتم مردم یکی میگه این مدار خوبه یکی میگه اون یکی بهتره این مشکل داره
خواهشن یه مدار برای من بزارید که هم خوب باشه هم این که قطعاتش گیر بیاد ممنون

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام دوست من دنبال مدار خوب نباش چون هیچ مدار خوبی برای فلزیاب وجود نداره کی میاد مدار فلزیابی که خوب باشه وجواب بده رو لو می ده اگر مدار خوبی وجود داشت همون طراح اولیش خودش می ساخت ومی فروخت همه مداراتی که تو دنیا برای ساخت وجود دارند هر کدوم یه ایرادی داره یکی اتو بالانس نداره یکی به طلا حساسیت نداره یکی عمقش کمه یکی قطعاتش تولید نمی شه یکی تو زمین های سفت کار نمی کنه و................................................................

آخرین ویرایش:

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
ای والله داداش خیال منو راحت کردی فکر میکردم من نمیتونم درست کنم بابا ای ول داری منو راحت کردی اما به نظر شما کدومشون بد نیست درستش کنی منظورم اینه اگه جای من بودی کدومشون درست میکردی

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
ای والله داداش خیال منو راحت کردی فکر میکردم من نمیتونم درست کنم بابا ای ول داری منو راحت کردی اما به نظر شما کدومشون بد نیست درستش کنی منظورم اینه اگه جای من بودی کدومشون درست میکردی
سلام دوست عزیز
در کل دلت می خواد فلزیاب بسازی .اگه می خوای بسازی sniffer xr-71p بد نیست خبه .هم مدارش عملیه هم قطعاتش راحت پیدا میشه هم بردش خوبه فقط مشکلیکه داره اینه که حساسیتش به طلا کمه و یه مقدار هم ************** داره که مورد دومی اگه از آی سی های نظامی و مقاومت ها و خازن های تلرانس پایین 1% استفاده کنی تقریبا می شه گفت که برطرف میشه .مورد اولی هم نیاز به تجزبه و علم داره که امیدوارم از این دوتا سرشار باشید.
موفق باشید

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
دوست عزیز نقششو کجا گیر بیارم

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیز توی اینجا فکر نمی کنم باشه .
من داشتم واست آپلود کردم.فقط برای pcb باید یه کوچولو هزینه کنی تا واست طراحی کنن چون من هم که چند سال قبل ساخته بودم دادم بیرون واسم مثل pcb خودش و از روی این عکس 2 رو طراحی کردن.
اگه مشکلی بود من در خدمت هستم
موفق باشید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
سلام دوست عزیز فلزیاب اسنیفر همان دلتا پالس است با این تفاوت که در اسنیفر از فرکانس بالا استفاده شده است و در دلتاپالس از فرکانس پایین حدود 100 هرتز در اسنیفر 3 عدد دیود شاتکی به شماره bat49 استفاده شده که کم گیر میاد و باید از مشابه استفاده کنید که روی برد و خطا تاثیر داره
و مطلب دیگه تهیه پی سی بی این مدار که 2 رو است و ساختش هزینه داره و درست کردنش بسیار سخت برای همین من توصیه می کنم همان دلتا پالس 2 رو را با استفاده اپ امپ مناسب غیر اپ امپ خودش بسازید یکی از بهترین از نظر کیفیت و برد فلزیاب مینی پالس 3 است که انرا ساخته ام و ثبات خیلی خوبی دارد و حساسیت به فلزات مختلف را داراست و قابلیت افزایش برد بالا را داراست ( اما ) باید به قول دوستمون که در پست بالا گفته که
(نیاز به تجزبه و علم داره که امیدوارم از این دوتا سرشار باشید.)

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,497
خوب دوستان عزیز خوب موقعی گیرتون اوردمراستش من خوشم از این مینیپالس اومده کلیپشو یکی از این دوستان گذاشته بود خوشم اومد میخواستم برام توضیحاتی در باره قدرت و... برام بگید واین که قطعاتش کجا گیر میاد چون من بچه شرستانم گم گور نشم ممنون

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
فلزیاب مینی پالس3 فلزیاب خوب و قوی است من یک سکه رو با کویل 28 سانتی در حدود 47 سانت البته با تقویت تست کردم بدون تقویت و مدار اصلی سکه 25 تومانی رو در 25 تا 30 سانت می زد و خیلی خیلی بهتر از فلزیاب ماینر4 عمل می کنه بیشتر از نظر پایداری فلزیاب . فلزیاب میندایور 2 هم که اقا محمد ساختن فلزیاب خوبی است

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز ایا فقط مشکل شما اینه که زبان برنامه ترکی هست؟
شاید در گزینه زبان داشته باشه و بتونی انگلیسیش کنی و در غیر اینصورت باید نسخه انگلیسی فایل پیداکنی و ای سی را دوباره پروگرام کنی

بالا