آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

داغ شدن بیش از حد اسپیکر ایستاده و نداشتن خروجی صدا و داشتن صدای هوم و ویز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636
دوست عزیز باسلام و تشکر بابت اعلام نتیجه.
شما میتونید پاسخ ایشون رو به عنوان صحیح ترین پاسخ نیز انتخاب کنید.
باتشکر

arash659

کاربر vip
کاربر
2013-02-14
68
88
ممنون ...از کدوم قسمت به عنوان صحیح ترین پاسخ انتخاب کنم?

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: forud

forud

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-05
419
1,636
قسمت بالای صفحه هر شخصی که در این تاپیک شرکت کرده است یک جمله داخل پرانتز هست که فقط شما که شروع کننده تاپیک هستید میتونید برای هر کدوم از اساتید اون رو انتخاب کنید
با تشکر

hassannouri

کاربر vip
کاربر
2009-03-28
53
108
درود.....
من عین همین آمپیلی رو دارم و هنگام پخش موزیک از یک کانال صدا ضعیفتر و خر خر داره مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amirparto

amirkouh

کاربر
2015-05-15
3
0
سبام دوستان گرامی یه دستگاه اسپیکر خانگی هست خروجی صدا مشکل داشت ترانزیستورای قدرتشو تعویض کردم الان صدا از هر دوباند دارم ولی ضعیف مضاف بر اینگه پل دیود و مقاومت های راه انداز امپیلی بشدت داغ میکنه شماره ترانزیستور.؛2sa1943و2sc5200

majid.es98

کاربر
2017-11-26
7
7
سلام دوستان برای من از این اسپیکر های دوتایی اومده قسمت برد فلش از کار افتاده خواستم برد فلشخور اضافه کنم اما صدا قوی نیست ودر حدود نصف است چه کنم ؟ آیا از برد پری امپلی باید استفاده کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوستان برای من از این اسپیکر های دوتایی اومده قسمت برد فلش از کار افتاده خواستم برد فلشخور اضافه کنم اما صدا قوی نیست ودر حدود نصف است چه کنم ؟ آیا از برد پری امپلی باید استفاده کنم

دوست عزیز چرا ادامه تاپیک نامربوط به موضوع شما تاپیک میزنید؟ باید یک تاپیک جدید با عنوان مناسب (اعلام برند و مدل دقیق اسپیکر) ایجاد کنید و مشکل خودتون رو ذکر کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا