آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: سفارشی کردن ویندوز 7 & 8 قبل از نصب

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم انجمن
همان طور که از نام عنوان مشخص هست میخوام ویندوز 7 & 8 رو قبل از نصب سفارشی کنم مثلا والپیپر و یه سری برنامه های کاربردی و تم و... به ویندوز اضافه کنم مثل بعضی از ویندوز ها که بعد از نصب ویندوز یه سری امکانات بهش اضافه میشه بنده هم همچین چیزی میخوام اگه دوستان و همکاران محترم راهنمایی بفرمایند ممنون میشم.اگه نرم افزار هست آموزش اون هم در اختیاربنده بذارین. با تشکر

آخرین ویرایش:

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
دوست من
ویندوز هایی که در بازار می بینید با استفاده از نرم افزار nLite سفارشی می کنند
دانلود آخرین نسخه
کد:
http://nliteos.pcrpg.org/nlite/nLite-1.4.9.3.setup.exe

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
دوست من
ویندوز هایی که در بازار می بینید با استفاده از نرم افزار nLite سفارشی می کنند
دانلود آخرین نسخه
کد:
http://nliteos.pcrpg.org/nlite/nLite-1.4.9.3.setup.exe

همکار گرامی برنامه nlite فقط واسه ویندوز xp هست ولی بنده میخوام ویندوزهای 8 & 7 سفارشی کنم

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234

آقا غفور برنامه رو دانلود کردم ولی متاسفانه هیچگونه آشنایی با برنامه ندارم و نمیدونم چطور با این نرم افزار باید کار کنم اگه آموزش بدین ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vafajoo

A_Salimi62

کاربر
2014-11-26
154
378
تا جایی که من یادمه یه نرم افزار تحت عنوان Vlight هم بود که برای ویندوز ویستا کاربرد داشت و فکر کنم روی سون هم جواب بده.البته اگه اشتباه نکنم نرم افزاری تحت عنوانRT se7en light هم وجود داره که با هاش میتونید تغییرات انجام بدید.

pc_mojtaba

کاربر
2013-10-06
68
94
سلام .
دوستان میشه بگید کار این نرم افزار چیه درست متوجه نشدم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
[h=2]Win Toolkit 1.5.3.12 + DISM Installer 1.0.5[/h]
مراحل انجام سفارشی‌سازی ویندوز به‌وسیله‌ی این برنامه:
1- یکپارچه‌کردن: در این مرحله می‌توانید بسته‌های بروزرسانی ویندوز، انواع درایورها، بسته‌های زبان و یا برنامه‌های دلخواه را با ویندوز یکپارچه کنید.
2- حذف امکانات اضافی: می‌توانید انواع امکانات و برنامه‌هایی که پس از نصب ویندوز به آن‌ها نیاز ندارید را حذف کنید. مانند زبان‌های اضافی ویندوز، درایورهای پیش‌فرض اضافی و برنامه‌هایی مانند مدیا پلیر، ورد، نوت پد و...
3- بهینه‌سازی: کارهایی مانند فعال یا غیر فعال کردن سرویس‌های ویندوز، تغییر پیش‌فرض‌های پاور و کنترل پنل و... را می‌توانید در این مرحله انجام دهید.
4- نصب اتوماتیک: در این مرحله می‌توانید تنظیماتی مانند زبان رابط کاربری، منطقه‌ی زمانی، نام سیستم و... که باید در حین نصب انجام دهید، اعمال کنید. امکان غیر فعال کردن فایروال، تنظیم رزولوشن تصویر نیز در این مرحله انجام می‌گیرد.
5- سفارشی کردن: تغییراتی در اجزای ظاهری ویندوز مانند تصاویر پس‌زمینه، آیکن‌ها، تم‌ها، صفحه‌ی لاگین، محافظ صفحه‌نمایش، رنگ پنجره‌ها، لوگوی سازنده و... در این مرحله صورت می‌گیرد.
6- ساخت دیسک نهایی: در مرحله‌ی آخر می‌توان دیسک را مستقیما رایت کرد یا این‌که به صورت یک فایل ISO ذخیره کرد یا به صورت چند تکه خروجی گرفت و یا به صورت بوت USB در حافظه‌های فلش ذخیره کرد.

بالا