آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نحوه ساخت گیرنده دیجیتال

eskandarpour

کاربر
2015-03-05
1
2
با سلام ودرود خدمت دوستان من اگر بخوام یه گیرنده دیجیتال بسازم به چه قطعاتی نیاز دارم؟ اگه راهنمایی کنین متشکرم

mohamad1357

مدیر بخش DVB-T
مدیر تالار
2013-03-12
2,084
34,869
MASHHAD
با سلام ودرود خدمت دوستان من اگر بخوام یه گیرنده دیجیتال بسازم به چه قطعاتی نیاز دارم؟ اگه راهنمایی کنین متشکرم
سلام
دوست عزیز فکر این کاررو از سرتون بیرون کنید. چون اصلا ارزش وقت وهزینه صرف کردن نداره چون یه مدل توبازار اومده حدود 60 هزارتومن اگه کارکرده بخوای تقریبا 40 تومن میشه تهیه کرد.
این ایده رو بزارید برای تجار وشرکتهای ایرانی که به افتخار قطعات رو از چین وارد میکنند ومونتاژ .چقدر هم کیفیت دارن و سرشون رو هم بالا نگه میدارن.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
همانطور که دوستان گفتند . هزینه های زیادی باید صرف بشه . از ساخت و آماده سازی PCB تا پیدا کردن المانها . و جاسازی و مونتاژ آنها روی برد . شاید سه برابر قیمت یه گیرنده باید خرج کنید .
ایران از هر نظر کشوری غنی هست برای الکترونیک ولی متاسفانه فقط مصرف کننده هستیم .

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,163
تهران- تهران پارس

با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
با تولید تلویزیون های دیجیتال، دیگر کسی به فکر خرید گیرنده دیجیتال نیست، چه برسد به ساخت گیرنده دیجیتال، چون این تلویزیون ها با یک آنتن مدادی حدود 15 سانتی در داخل منزل تمام شبکه ها را با کیفیت بالای HD در یافت می کند و احتیاجی به آنتن هوایی ندارند.

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام.جای بسیارتأسف داره!!خیلی ایده هاداریم که مطمئنم صددرصد,جامه عمل میپوشانیم!ولی تاجران وآقا زاده های نحس وگاهن بیسواد,بازار تولیدکشوررا راکاملا درمرحله ی توقف قراردادن.شخصاازتولیدو طراحی سیستم نوبت دهی شروع کردم,که الان قطعات وپرینترهای این دستگاه با کدهای فارسی مفت واردمیشن!!!تشکر

بالا