آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چاپ مدار چاپی با پرینتر لیزری . کمک

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزيز به گفته هاي بچه ها عمل كن اما جوري كه من متوجه شدم مشكل شما از چابگر ن با 1005كار ميكنم خيلي عاليه پيشنهاد ميكنم بري بيرون بدي برات چاب كنن چون كاتريج اين چابگر جديدها به گفته يك از بچها روغني من كه خودم تا حالا تست نكردم اما مطمئنم اگه با چابگر ديگري انجام بدي موفق ميشي اين خاطره رو برات ميگم تا به خودت اميد وار بشي من روز اولي كه اين كار رو كردم 4تا فيبرو خراب كردم چون اتو رو زياد رو مدار ميزاشتم راستي اتو رو بايد رو اخرين درجه بزاري يادت نره

greatal

کاربر
2011-04-10
2
4
با سلام من کوچیک همه آقا یونم اما فکر کنم مشکل شما جای دیگست اگر از تمام این ها استفاده می کنید و جواب نمی گیرید مشکل سر اینکه از کارتریج شارژ شده استفاده می کنید عزیزم اکثر دوستان تعمییر کار پرینتر لیزری حرفه ای دارن به این مشکل بر نمی خورند اما ما فقیر ها که پرینتر های درپیتی داریم و شارژشون هم می کنیم این مشکل رو داریم با کارتریج ارجینال امتحان بفرمایید میشه ضمنا من شخصا ار کاغذ مجله newsweek و مجله های خارجی که گلاسه هستند استفاده میکنم و مثل بنز جواب میده بنده همین الان دو تا کارتریج دارم یکی نو کارخونه یکی شارژی واسه روز مره شارژی واسه برد اصلی:thumbsup:

بالا