آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: آموزش جامع تعمير و ريكاوري هارد ديسك

milad_tm

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-08-10
362
12,643
گيلان-رشت
روش وصل كردن ترمينال به هارد هاي سامسونگ IDE
SAMSUNG IDE HDD Terminal

SAMSUNG IDE HDD Terminal.jpg

چینی چی

کاربر
2010-12-20
58
445
جناب میلاد عزیز دوست و همکار گرامی
زحمت اون فایل های خراب رو هنوز نکشیدید که من و بقیه دوستان بتونیم استفاده بکنیم ؟

meherzi

کاربر
2014-11-09
49
81
باسلام خدمت همه دوستان گرامی و با تشکر ویژه از میلاد عزیز بابت اطلاعاتی ک ذر اختیار ما بدون منت قرار میدهد.
آقا یه سوال دارم نمیدونم که اینجا جاش هست مطرح کنم یا خیر ، اما شاید سوال خیلیا باشه
چندتا هارد پی سی برام اوردن که دیتکت میشوند و در بایوس شناسایی میشن اما ویندوز روشون نصب نمیشه و اگه به عنوان هارد دوم بذارم ظرفیت 0 نشون میده یا پیغام UNKNOWN نشون میده
ایا راهی برای احیای این هاردا یااااا بازیابی اطلاعاتشون هست؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

mozafari2331

کاربر vip
کاربر
2011-01-20
27
17
سلام دوستان
من برد rs232 ساخته و هارد های 1 و 500 سیگیت زیادی را تعمیر کردم دوستان فرموده بودید هارد های دیگری هم میشه با این برد تعمیر کرد لطغا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنمایی فرمایید

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان
من برد rs232 ساخته و هارد های 1 و 500 سیگیت زیادی را تعمیر کردم دوستان فرموده بودید هارد های دیگری هم میشه با این برد تعمیر کرد لطغا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره راهنمایی فرمایید

نه ، تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط سیگیت دستورات خوبی برای تعمیر هارد توسط ترمینال داره. سامسونگ هم یه سری دتورات داره ولی گمون نمیکنم خیلی بدرد بخوره.

79mojtaba

کاربر
2020-09-23
27
25
چند ويديو در مورد تعمير هارد از يوتيوپ دانلود كردم/خالي از لطف نيست/هدف اين بوده كه با ابزار و ميز و روش هايي كه در خارج از ايران استفاده مي كنند كمي آشنا شويم

سلام خسته نباشید فرمت این ویدیو بازنمیشه

بالا