آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قفل نشدن درب 206 با دزدگیر گلد 100 ماجیکار

insidman

کاربر
2010-10-04
1
3
سلام

بنده دزدگیر ماجیکار گلد 100 ماجیکار بر روی 206 نصب کردم ولی مشکلی که هست بعد از خاموش کردن اتوموبیل بستن آخرین درب خودرو بایستی به مدت 30 ثانیه (تایمر قطع برق) صبر کنم تا درب خودرو قفل شود در این فاصله با زدن کلید قفل ارور باز بودن درب دریافت میگردد ...
ریموت گلد 100 با گلد 110 همسان هست و از طریق ریموت گزینه چراغ سقفی غیر فعال نمیشود .
ممنون میشم راهکار رفع این مشکل اساتید گران بفرمایند .

?????????

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
این مدل جدول نرم افزاری برای تنظیم تایم تاخیر ندارد یا باید از مدل دیگری استفاده کنید که با لای دری تاخیری سازگار باشد ویا از لای دری انی استفاده کنید

shayan1996ho

کاربر vip
کاربر
2022-07-08
2
0
این مدل جدول نرم افزاری برای تنظیم تایم تاخیر ندارد یا باید از مدل دیگری استفاده کنید که با لای دری تاخیری سازگار باشد ویا از لای دری انی استفاده کنید

سلام وقت بخیر
من هم مشکل این دوستمون رو دارم. منتها ۳۰ ثانیه طول نمیکشه
اتفاقی که میوفته اینه که بعد از بسته شدن آخرین درب، باید ۶ بار جفت راهنمای ماشین چشمک بزنه و بعدش میتونم درب ماشین رو قفل کنم. تو این مدت اگر قفل ریموت رو بزنم پیغام fail میبینم روی ریموت و ریموت میگه درب بازه.
یه بار هم از یه مغازه که نصب دزدگیر مجیکار انجام میداد گفت باید زمان یه چیزیو کم کنم که درست شه
خواستم بدونم اساتیدی که کارشون اینه میدونن چجوریه؟
در مورد پاسخی که دیدم راستش متوجه نشدم دقیقا باید چیکار کنم. ممکنه توضیح بیشتری داده بشه

ممنونم

بالا