آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: روشی برای اصلاح فایل های بایوس یا فلش وجود داره؟

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
376
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
دوستان سلام

شما چیزی در مورد اصلاح کردن فایل بایوس یا فلش دستگاه های الکترونیکی شنیدید؟ یکی از دوستان میگفت یه بنده خدایی توو پاساژ فکر کنم ایران هست که یه روشی بلده که فایل بایوس لپ تاپارو میتونه تعمیر کنه. میگه اصلا مشکلی وجود نداره که فایل بایوس لپ تاپی موجود نباشه. این آدم فایل خراب آی سیرو میگیره و به حالت کارخونه ای برش میگردونه. میگه روشش هم آسونه ولی انگار 500 تومن میگیره تا به کسی یاد بده. به نظرتون این کار ممکنه؟

abbas006

کاربر vip
کاربر
2013-07-13
109
289
دوستان سلام

شما چیزی در مورد اصلاح کردن فایل بایوس یا فلش دستگاه های الکترونیکی شنیدید؟ یکی از دوستان میگفت یه بنده خدایی توو پاساژ فکر کنم ایران هست که یه روشی بلده که فایل بایوس لپ تاپارو میتونه تعمیر کنه. میگه اصلا مشکلی وجود نداره که فایل بایوس لپ تاپی موجود نباشه. این آدم فایل خراب آی سیرو میگیره و به حالت کارخونه ای برش میگردونه. میگه روشش هم آسونه ولی انگار 500 تومن میگیره تا به کسی یاد بده. به نظرتون این کار ممکنه؟

یه پروگرامر بگیرید اکثر فایل های بایوس ها توی نت پیدا میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

delpiero9

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-09
376
291
Tehran
www.AsElectronic92.com
یه پروگرامر بگیرید اکثر فایل های بایوس ها توی نت پیدا میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

پروگرامر دارم دوسته عزیز. بعضی فایلها توو نت موجود نیست. حالا من لپ تاپو مثال زدم. حالت کلی تمام دستگاه های الکترونیکی منظورم بود

hamidkingz

کاربر
2014-12-14
32
54
دوست عزیز با پروگرامر

فایل های بایوس رو میتونید از سایت سازنده مادربرد دانلود کنید و با استفاده از پروگرامر فلش را انجام بدید
توجه کنید همه نوع فایل های بایوس داخل سایت سازنده 100 درضد هست (مثلا asus ( اما خاطر داشته باش که هر ایسی فلش مربوط به هر مادربردی فرق میکنه ظرفیتش برای همین مدل دقیق اون برد رو باید با توجه به دیتایی که دادن بهش دانلود کنید

بالا