آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: کامل ترین و بهترین کتاب تعمیرات پاور ساپلای در کشور به صورت کاملا رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
کامل ترین و بهترین کتاب تعمیرات پاور ساپلای در کشور به صورت کاملا رایگان

سلام دوستان ، همان طور که می دانند قصد من این نبود که این کتاب را به صورت رایگان در اینترنت بگذارم ولی به دلایلی چون خیلی ها می خواستند با اصول چگونگی آموزش این کتاب آشنا بشوند من فقط فصل اول و دوم کتاب را به صورت کاملا رایگان قرار می دهم.

فصل دوم حدود 180 صفحه است قابل پرینت هم می باشد.

این کتاب قابل آموزش برای بهترین آموزشگاه های آزاد در کشور است . همین حالا هم در یکی از معروفترین آموزشگاه های آزاد اصفهان داره تدریس می شه.

این را گفتم که فکر نکنید ارزش این کتاب پایین است و مطالب گفته شده در این کتاب را دست کم بگیرید.
در همین حد بدانید که در اموزشگاه های تهران هم به خوبی و کاملی این کتاب به شما چیز یاد نمی دهند و تمام مطالبش عملی هست.

من کتاب را به صورت فایل فشرده می گذارم بدون این که رمزی داشته باشه و قرار باشه از شما پولی بگیرم به صورت رایگان دانلود کنید. منتهی دوستان انتظار نداشته باشند که فصل های بعدی هم رایگان باشه.
توجه :فایل ضمیمه توسط استارتر تاپیک حذف شده است .
BOOK-PESE-FASL1&2

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
کامل ترین و بهترین کتاب تعمیرات پاور ساپلای در کشور به صورت کاملا رایگان
سلام آقا نوید
دست شما درد نکند و بسیار سپاسگذارم بابت این کتاب پرمحتوی و غنی از مسایل فنی و تعمیراتی
موفق و موید باشید​

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,545
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام انتظار دارم از مدیریان و کسانی که تخصص کافی دارند ضمن مطالعه این کتاب نکات اصلی را بیان کنند و مطالب مبهم را نام ببرند چون من برای نوشتن و جمع آوری این مطالب فوق العاده خسته شدم و بیشتر از 40 روز وقت من را به خودش اختصاص داد.

دوست دارم اساتید مجرب نکات مبهم را بیان کنند تا من دفاعیه خودم را اعلام کنم تا مورد بررسی دیگر اساتید قرار بگیرد.

این کتاب ان شالله در سال آینده طبق اصول کتاب نویسی قرار ه وارد بازار بشه و در کتابخانه ها به فروش برسد
البته هنوز این موضوع قطعی نشده ولی چند تا از آموزشگاه های اصفهان اعلام آمادگی کردند

ضمن این که برای اولین بار قراره کتاب جامع تعمیرات پرینتر و اسکنر هم عرضه بشه.

هدف من چاپ کتاب تعمیرات سخت افزار به صورت جلد به جلد است و هر جلد به بررسی یک قطعه سخت افزاری پرداخته می شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا