آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم کار کردن بلوتوث لپ تاپ ای سوز مدل a550l

فرهاد فرهادی

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
145
442
thehran
سلام
یه لپ تاپ a550l دارم بعد از تعویض ویندوز کلیه برنامه های مربوط به بلوتوث نصب شده ولی نمی تونه شناسایی بشه یا شناسایی کنه دوستان راهنمایی کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دوست عزیز این مدل دارای کانفیگ های فاقد بلوتوث هستند . شما مدلدقیق که زیر دستگاه قید شده رو بنویسید . همچنین روی جعبه لپتاپ مینویسه دارای بلوتوث هست یا نه .

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
از درایورهای اصلی خود لپ تاپ استفاده کرده اید یا احیانا از داریور پک؟در مورد لپ تاپ مخصوصا درایورهای بلوتوث و وایرلس ترجیحا باید درایور اصلی خودش و دقیقا سخت افزاری که در این مدل لپ تاپ استفاده شده رو باید از سایت سازنده دانلود و نصب کنید .جدیدا مورد کار نکردن بلوتوث در محصولات ASUS شایع شده که اکثرا هم با دانلود درایور اصلی حل می شوند .راهنمائی دوستمون رو هم مد نظر داشته باشید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

فرهاد فرهادی

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
145
442
thehran
مدلی که روی خودش و کارتنش نوشته a550l هستش ولی وقتی از اتو درایور استفاده می کنم توقسمت شناسایی میزنه x550ld درایورشم از سایت دانلود کردم ولی جواب نداد قبل تعویض ویندوز درست کار می کرد الان رو بلوتوث میاد ولی هیچ عملی نداره فقط سرچ می کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
مدلی که روی خودش و کارتنش نوشته a550l هستش ولی وقتی از اتو درایور استفاده می کنم توقسمت شناسایی میزنه x550ld درایورشم از سایت دانلود کردم ولی جواب نداد قبل تعویض ویندوز درست کار می کرد الان رو بلوتوث میاد ولی هیچ عملی نداره فقط سرچ می کنه

این برنامه رو نصب کنید و تست کنید
IVT BlueSoleil 10.0.479.1 مدیریت بلوتوث | دانلود رایگان نرم افزار

بالا