آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در نصب ویندوز xp

غفور

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-01-22
966
1,962
golestan
وجود ویندوز بر روی هارد دلیل بر سلامت هارد نمی باشد شما ایتدا با نرم افزاری مثل hdd sentiol صحت سلامت هارد دیسک را تست کنید
یه بار بدسکتورگیری کنید و یا اطلاعات مهم نیست low level format کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

asalamirali

کاربر
2013-12-13
176
289
با سلام. یک دفعه روی یک سیستم خیلی قدیمی که فکر کنم رمش 128 بود ویندوز نصب نشد ویندوزی که می خواستم نصب کنم سرویس پک 3 بود یه دونه سرویس پک 1 جایگزین کردم حل شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
قطعاتی که گفتم را تعویض کردین تست کنید؟ هارد این سیستم را روی سیستم دیگر نذارین یک هارد دیگر روی این سیستم بذارید ببینید نتیجه چی میشه اعلام کنید لطفا

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865
تمام این کارها رو انجام دادم اصلا فایده نداشته

همکار عزیز
در در تعمیرات شما باید همیشه عیب رو محدود کنید
دوستان از شما خواستن یک تصویر از محیط hdd sentinel قرار بدید
این کار رو انجام بدید تا از سلامت هارد اطمینان حاصل بشه
بعد از قرار دادن نتیجه
ایشالا قدم های بعدی رو باهام پیش می بریم
---
برای اطمینان کابل های دیتا رو هم عوض کنید
آیا در محیط بایوس این اتفاق رخ می ده؟

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
نمیدونم شما قطعات رو عوض کردید یانه حتی المکان رم و سی پی یو رو عوض کنید و تست بگیرید بازم نشد
به ترتیب
یه بار هارد رو به سیستم وصل نکنید یعنی بدونه هارد بزارید واسه نصب ویندوز و نتیجه رو اعلام کنید
2-یه بار به مینی ویندوز یا همون ویندوز لایو برید اگه مشکلی نداشته باشه و بره مشکل از هارد احتمال زیاد نیست از مین هست
3 به تنظیمات بایوس رفته و کل پورتها رو غیرفعال کنید حتی شبکه و صدا
در اخر هم که یادم رفت بگم بایوس رو اپدیت کنید و یه فلش بوتیل گیربیارید و ویندوز رو توش بریزید در میحط بایوس چون مین قدیمی هست بزاری رو hdd usb or hdd 1 تا فلش رو بوت کنه و نیتجه رو بگید
ضمنا میشه دقیق بگید کجای ویندوز این ارور رو میاره فرضا وقتی ویندوز xp نصب میشه قبل از رفتن به محیط انتخاب پارتیشن start windows میده و حدود 1 دقیقه بعدش میره تو انتخاب پارتیشن اونجاست؟
یا در حین لود دیتاهای داخل سی دی یا در بخش انتخاب پارتیشن ها اگه میتونید یه فیلم کم حجم از اون موقعی که ارور میاد بگیرید

بالا