آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ریست نشدن مودم

sahar_lady

کاربر
2013-09-27
3
8
من دو سه تا مودم دارم همشون خراب شدن میخوام ببینم اینا قابل تعمیر هستند اصلا یا نه؟

یه مودم tplink دارم که یکسال پیش خراب شد یعنی الان فقط چراغ پاور روشن میشه اصلا وارد تنظیمات و اینا هم نیمشه کلا بی استفادس؟ اینو میشه درست کرد؟

یه مودم dlink dsl-2730u دارم که درست کار میکرد فقط بعضی وقتها چراغ اینترنتش قرمز میشد باید چندین بار خاموش روشن میکردمش تا وصل میشد تو اینترنت جستجو کردم چندذ جا گفته بودن فریمورش رو آپدیت کنم درست میشه همینکارو کردم ولی وسط راه بود که قطع شد و دیگه بالا نمیاد یعنی الان چراغ پاور قرمز شده و توی تنظیمات که نمیره . از زیرش هم که ریست میخوام بکنم با سوزن ریست نمیشه کلا بی استفاده مونده چیکارش میشه کرد؟

الان یه مودم tplink دیگه خریدم td-w8961n . اینم خیلی دیر وصل میشه یعنی اگه مودم قبلیم به محض روشن کردن چراغ adsl که روشن میشد و بعد از بیست سی ثانیه وصل میشد این اصلا چراغ adsl روشن نمیشه همینطوری باید بشینم نگاه کنم یک ساعت دو ساعت بعضی وقتها طول میکشه تا این فقط چراغ adsl روشن بشه این چرا اینجوریه؟

ببخشید خیلی زیاد شد . مرسی از جوابتون پیشاپیش

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
مودما درست حسابی مثل tplink و دی لینک معمولا توش یه جا برا jtag و serial ttl داره اگه نرم افزاری باشه از این طریقا درست میشه هر چی باشه ولی اگه سخت افزاری باشه درست نمیشه اسم مودمو تو گوگل بزن بعد یکی از اونارو بزن تا ببینی چطور انجام میشه

abjadhoz

کاربر
2015-02-14
52
84
منم یه خط ای دی اس ال داشتم اصلا از رو مودم کانکت نمیشد vci شم درست بود وسلش میکردم به یه روتر که خودش مودم نداشت فقط از تو اون وصل میشد از ویندوزم وصل نمیشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon
بالا