آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: درست پروگرام نشدن بایوس لپ تاپ hp 4540s

saeidgbg

کاربر
2014-02-21
111
66
گرگان
سلام بعد از پروگرام بایوس لپ تاپ hp 4540s با فایلی که از سایت دریافت کردم لپ تاپ روشن نمی شود حالا می خوام دوباره فایل قبلی شو بریزم بعد از زدن دکمه پروگرام تا آخر کار درست انجام می شده و پیغام موفقیت هم می ده ولی هنگامی که Vrify می زنم پیغام خطا میده .پیغام خطا رو در شکل زیر آوردم
امروز صبح توی همین فروم نگاه کردم دیدم قبلاً هم یکی از دوستان این فایلو از توی همین فروم گرفته و استفاده کرده و اون هم سیستمش روشن نشده لطفاٌ راهنمایی کنید چه کار کنم؟

untitled.PNG

آخرین ویرایش:

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوست عزیز سوکت و زیف پرگرامر رو تمیز کنید و در صورت استفاده از پورت usb جلو کیس حتما از پورت usb پشت کیس که بر روی مادربرد هست استفاده کنید من خودم این مشکل رو داشتم بایکی از ای سی ها که با تعویض پورت usb از بغل لپ تاپ به پشت لپ تاپ مشکل حل شد

s-m-hosein

کاربر
2013-06-09
58
41
وقتی رایت میکنه و بعد توی وریفای ارور میده ربطی به usb و تمیزی زیف و این چیزا نداره
شما مشکلت از دو چیز میتونه باشه و بس
یا اینکه خود آیسیت مشکل داره چون موقع وریفای میاد یه بار دیگه اطلاعات روی آیسی رو با فایل مقایسه می کنه و اگر یکی نبود ارور میده
بنابراین آیسی ممکنه یک یا چند تا بلوکش مشکل داشته باشه و فایل کامل روش رایت نشده باشه
یا اینکه فایلتون مشکل داره....اگر ایراد از فایل باشه معمولا وقتی این ارور رو میده که فایلی که شما دارید رایتش می کنید روی آیسی از این استخراج شده ها یا تبدیل شده هاست....وقتی با خود پروگرمر رید میگیرید نباید ارور بده
البته از اونجایی که آیسی شما از مارک winbond هستش فکر نمی کنم ایراد از آیسی باشه چون بیشتر نوع mx مشکل پیدا می کنه
به هر حال من کامل توضیح دادم.....اصل کار خود شمایی

آخرین ویرایش:

saeidgbg

کاربر
2014-02-21
111
66
گرگان
با تشکر از همه عزیزانی که بی منت علم و دانش خود را در اختیار دیگران می گذارند واقعا این شیوه کار باعث پیشرفت ما تازه کارها می شه.
می خواستم بگم من سیستم خودم را یک بار ریست کردم و جای پورت usb پروگرمر رو هم عوض کردم با کمال تعجب و بسی خوشحالی درست شد. بازم ممنون از شما دوستان.

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود بر شما خدا رو شکر مشکل شما رفع شده بله دوست عزیز بندهم زمانی که تازه پراگرمر گرفته بودم مشکل شما رو داشتم گاهی اوقات با بعضی از ای سی ها همین ارور رو میداد تا اینکه از پشت کیس گرفتم و حل شد وقتی ولتاژ پراگرامر خوب تامین نشه ورفای رو نیمتونه به درستی انجام بده تازه اگر برنامه رو تونسته باشه درست رایت کنه

بالا