آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در: نگه نداشتن شارژباطری درگوشی HTCمدل ONE MAX

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
مشکل در: نگه نداشتن شارژباطری درگوشی HTCمدل ONE MAX

این گوشی رو بنده 5 روزپیش بخاطر مزیت استفاده از کارکرد باطری قوی اون " واینکه حداقل یک روزکامل زیر کارکرد شدید شارژ نگه داره خریداری کردم

!!!طبق بررسی های تخصصی درسایتهای دیجی کالا وجی اس ام و....گوشی رو خریداری کردم اما به هیچ عنوان جوابگو نیست !!!

آیا گوشی مشکلی داره یا باطری ؟

آیا اگرشب شارژش فول باشه بایدتاصبح به 20 درصد کاهش پیدا کنه؟ بدون کارکرد!!
اگردوستان اطلاعاتی دارند لطفعا راهنمایی کنن مشکلش ازکجاست؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام
اچ تی سی گوشی بسیار جالب "با کیفیت خوبیه
من هم یدونه دارم (قدیمیه) از اون مدلهای ویندوز ...حدودا 4 سالی میشه که گرفتم ولی بعد این همه کارکرد هنوز 2 روز شارژ رو شیرین نگه میداره

به نظر من احتمال داره باطری گوشیت فاسد شده ویا جنسش نامرغوبه
باز هم باید ببینید نظر دوستان دیگه چیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود .
من خودم وان مکس دارم . همونطور که فرمودید باطری این گوشی یکی از نقاط قوت بارز این گوشی به شمار میاد با میزان 3300 میلی آمپر . دقیقا الان رو مثال بزنم .من صبح گوشیو 74 درصد از برق کشیدم . با کار خودم که تقریبا زنگ خورم زیاده و وای فای یکسره روشنه الان 27 درصد داره . اگه گارانتی داره بفرستید تا باطری رو بررسی کنند . البته ناگفته نمونه شارژر نامرغوب هم میتونه علت باشه . و اینکه پر شدن باطری با شارژر 1.5 آمپر حدودا دو ساعت طول میکشه .
در نهایت هم تبریک من رو بابت خرید گوشی پذیرا باشید . بسیار گوشی خوبی هست . قاب گارد نیلکین و خش گیر گلاس نیلکین هم حتما براش بگیرید . گوشی بزرگه زیاد زمین میوفته :)

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
مشکل در: نگه نداشتن شارژباطری درگوشی HTCمدل ONE MAX

این گوشی رو بنده 5 روزپیش بخاطر مزیت استفاده از کارکرد باطری قوی اون " واینکه حداقل یک روزکامل زیر کارکرد شدید شارژ نگه داره خریداری کردم

!!!طبق بررسی های تخصصی درسایتهای دیجی کالا وجی اس ام و....گوشی رو خریداری کردم اما به هیچ عنوان جوابگو نیست !!!

آیا گوشی مشکلی داره یا باطری ؟

آیا اگرشب شارژش فول باشه بایدتاصبح به 20 درصد کاهش پیدا کنه؟ بدون کارکرد!!
اگردوستان اطلاعاتی دارند لطفعا راهنمایی کنن مشکلش ازکجاست؟

[hide] [/hide][hide]دوست عزیز باطری گوشی شما مشکل دارد و یا امکان دارد قسمتی از گوشی جریان کشی داشته باشد که باعث می شود باطری زودتر تمام شود من گوشی هواوی دارم که بدون کارکرد باطری را 15 روز نگه می دارد پس شما دو موردی را که گفتم چک کنید ابتدا باطری را تعویض کنید سپس اگر مشکل حل نشد امکان دارد قسمتی از گوشی ایراد داشته باشد [/hide]

با تشکر

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
hidden content may not be quoted

با تشکر
سلام دوست گرامی..........باطری این گوشی توسط کاربرقابل تعویض نیست متشکرم بابت راهنمایی تون!
تومنوش بیشترین مصرف مربوط ب چت باکسشه حدود62 درصدرد

• Like

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
درود .
من خودم وان مکس دارم . همونطور که فرمودید باطری این گوشی یکی از نقاط قوت بارز این گوشی به شمار میاد با میزان 3300 میلی آمپر . دقیقا الان رو مثال بزنم .من صبح گوشیو 74 درصد از برق کشیدم . با کار خودم که تقریبا زنگ خورم زیاده و وای فای یکسره روشنه الان 27 درصد داره . اگه گارانتی داره بفرستید تا باطری رو بررسی کنند . البته ناگفته نمونه شارژر نامرغوب هم میتونه علت باشه . و اینکه پر شدن باطری با شارژر 1.5 آمپر حدودا دو ساعت طول میکشه .
در نهایت هم تبریک من رو بابت خرید گوشی پذیرا باشید . بسیار گوشی خوبی هست . قاب گارد نیلکین و خش گیر گلاس نیلکین هم حتما براش بگیرید . گوشی بزرگه زیاد زمین میوفته :)
سلام دوست خوبم.....ناگفته نماندمن بااین گوشی هرروزبیشتراز12 ساعت تونت هستم وبا شارژخودش هرسری 3 ساعت توشارژقرارمیدهم!یکی ازدوستان باهش صحبت کردم انم این مشکل داشته با ابدیت مشکلش حل شدهوشماابدیت جدیدشو داریدبرام اپلودفرمایید
قبل ایت دایزایر816 داشتم بخاطرباطری وقاب پلاستیکیش فروختم...کلن باHTCزندگی میکنم...

• Like

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
سلام
اچ تی سی گوشی بسیار جالب "با کیفیت خوبیه
من هم یدونه دارم (قدیمیه) از اون مدلهای ویندوز ...حدودا 4 سالی میشه که گرفتم ولی بعد این همه کارکرد هنوز 2 روز شارژ رو شیرین نگه میداره

به نظر من احتمال داره باطری گوشیت فاسد شده ویا جنسش نامرغوبه
باز هم باید ببینید نظر دوستان دیگه چیه
درودفراوان برشماحسین اقا...........سپاسگزارم بابت راهنمایتون

• Like

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود . دفه دوم که آپدیت این گوشی اومد برای سنس 6 ، فایلش رو بعد از آپدیت پاک کرد .توصیه میکنم شما از طریق خود گوشی آپدیت کنید تا نسخه مناسب رو دریافت کنید. این گوشی سفارشی ساخته شده و چند نسخه داره .
شایعاتی هم مبنی بر اینکه htc برای این گوشی نسخه 5 اندروید رو منتشر کنه توی نت هست . اگه بیاد چی میشه :(
یک نرم افزار htc service pack هم روی گوشیتون هست . اون رو هم همیشه به روز نگه دارید .

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
درود . دفه دوم که آپدیت این گوشی اومد برای سنس 6 ، فایلش رو بعد از آپدیت پاک کرد .توصیه میکنم شما از طریق خود گوشی آپدیت کنید تا نسخه مناسب رو دریافت کنید. این گوشی سفارشی ساخته شده و چند نسخه داره .
شایعاتی هم مبنی بر اینکه htc برای این گوشی نسخه 5 اندروید رو منتشر کنه توی نت هست . اگه بیاد چی میشه :(
یک نرم افزار htc service pack هم روی گوشیتون هست . اون رو هم همیشه به روز نگه دارید .
درود مجدد.........مدل کاملش اینه ONE MAX 802Cاطلاع داریددراین مدل ازچه نسخه ای استفاده شده!
ابدیت معتبرش ازکدام سایت دانلود کنم ؟!

• Like

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
الان نسخه سنس و اندروید شما چنده ?
سایت اچ تی سی برای دانلود نمیذاره . از منوی ستینگ باید چک آپدیت کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HOSE IN