آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم کارکرد تاچ تبلت لنو 5500

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
من یکدستگاه تبلت لنوو5500دارم که دیگه تاچش کار نمیکنه با گرفتن کلید پاور وولوم ریست فکتوری انجام دادم وروی گزینه زبان اومده ولی باز تاچ کارنمیکنه حالا باید چکار کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
درود . ابتدا خوب بررسی کنید در اثر ضربه تاچ آسیب ندیده باشه . بعد دستگاه رو باز کنید سوکت تاچ رو در بیارید مجددا جا بزنید . شستشو هم بدید که چه بهتر . سوکت سمت بالای تبلت هست . بعیده مشکل سخت افزاری از طرف بورد پیدا کرده باشه .

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
من یکدستگاه تبلت لنوو5500دارم که دیگه تاچش کار نمیکنه با گرفتن کلید پاور وولوم ریست فکتوری انجام دادم وروی گزینه زبان اومده ولی باز تاچ کارنمیکنه حالا باید چکار کنم

سلام من یک تبلت لنوو داشتم که تاچ کار نمیکرد بعد از باز کردن دستگاه متوجه شدم کنار کناکتور فلت تاچ یک دکمه ریست داره که با فشار دادن دکمه تاچ کار کرد این مورد رو امتحان کن

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
ممنون از توضیحتون . اضافه کنم که برای زدن دکمه ریست نیاز به بازکردن دستگاه نیست . درب سیم کارت رو باز کنید . سوراخ کوچکی وجود داره با میله نازک و تیز فشار بدید و نگه دارید تا دستگاه ریست بشه . همه لنوو ها این سوراخ رو دارند . فقط جاشون فرق میکنه . اشتباه میکروفون رو خراب نکنید فقط :)
نتیجه رو اطلاع بدید تا به تجربیات ما هم اضافه بشه . سپاس .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

[hide] دوست عزیز بهتر هست تاچ را تعویض کنید [/hide]

با تشکر

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
دوستان تشکر از جواب شما
اما ظاهرا ابتدا تاچ خیلی کند کار کرده ویواش یواش که باتری تمام شده از کار افتاده بافشار دادن اون سویچ ریز هم دستگاه خاموش میشه وباکلید هم که روش میکنم روی زبان میمونه وفقط کلیدها کار میکنن یعنی کم وزیاد شدن ولوم البته چرخش تصویر هم کار میکنه آیا راهی به نظر شما نمیرسه متشکرم

بالا