آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روش تبدیل موتورسیکلت دوزمانه کاربراتوری به انژکتوری تک سیلندر

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام به دوستان - من تصمیم گرفته ام یک موتورسیکلت دوزمانه کاربراتوری رابه انژکتور ی تبدیل کنم حتما این کار امکان پذیر است امیدوارم دوستان مرا راهنمایی کنند

اولین سوال- آیا دنده پشت گیربکس که دودنده آن نیست وقتی روبروی سنسور دورموتور قرار می گیرد پیستون 1 آیا در نقطه مرگ بالا قرار می گیرد یا درموتور های مختلف متفاوت است

چون آوانس ریتارد موتور دوزمانه در کشش وشتاب آن تاثیر دارد

2- برای این موتور که حجم آن 350 سی سی است کدام ایسیو جواب می دهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام باید برای این کار سر سینلدر رو تعویض بشه و با یک سر سیلندر دیگه که جای انژکتور تعبیه شده باشه و پمپ انژکتور رو کجا باید وصل بشه که با دور موتور باید کار تزریق سوخت به خود انژکتور رو انجام میده من برای ماشین کابراتوری شنیدم که با تعویض سر سیلندر و دستکاری قسمتی هایی انجام میدن ایا موتور سیکلت شما مدل انژکتوری هست ؟

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام باید برای این کار سر سینلدر رو تعویض بشه و با یک سر سیلندر دیگه که جای انژکتور تعبیه شده باشه و پمپ انژکتور رو کجا باید وصل بشه که با دور موتور باید کار تزریق سوخت به خود انژکتور رو انجام میده من برای ماشین کابراتوری شنیدم که با تعویض سر سیلندر و دستکاری قسمتی هایی انجام میدن ایا موتور سیکلت شما مدل انژکتوری هست ؟

سلام دوست عزیز - ازتوجه شما بی نهایت ممنونم - همه چیز امکان پذیراست کافیست روشهای تبدیل را بدانیم همچنان که باد به نور تبدیل می شود- ویا حرکت عضلانی یک اسب می تواند یک موبایل را شارژکند و غیره
چندین فاکتور برای این کار وجود دارد

1- نصب دورموتور 2- نصب سنسور هوا وفشارهوا3- نصب پمپ بنزین و.......

سوال من این است وقتی جای خالی دنده پشت فلایویل روبروی سنسور دور موتور قرار می گیرد پیستون شماره یک درست کجا قرار می گیرد مثلا درخودروی پراید ساژم یا زیمنس؟

درضمن موتورسیکلت ما دو زمانه کاربراتوری است

آخرین ویرایش:

Alitrial

کاربر
2015-06-02
1
0
سلام بنده هم به فکر انژکتور کردن موتور دو زمانه افتاده ام ولی هزینه ی بالایی که در هنگام ساخت ویا تبدیل موتور دو زمانه کاربورات به انژکتور داره اینکار رو سخت میکنه! باید ببینیم اینکار چه منافع و چه مضراتی داره تا تصمیم گیری راحت بشه.

بالا