آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ذخیره فایل های دسکتاپ ویندوز در درایو d بجای c

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
یا راهی است که اطاعت دسکتاب به جای ذخیره در دایو c به درایو دیگر ذخیره شود :91000000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام

دوست عزیز ما هیچ اطلاعاتی تو درایو سی نداریم و در واقع از لحظه نصب فقط دیتاهای خود ویندوز و درایورهات رو ویندوزن و اگه بخاید میتونید در هنگام نصب درایو مثلا دی رو انتخاب کنید حالا رو دسکتاپتون هر چی نصب میکنید در هنگام نصب یه گزینه توی تبهاتون هست بنام براوسBROWSE اینجا میتونید به هر درایوی میخاید برید و محل نصبو تععین کنید پر توان و موفق باشید.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
دوست گرامی منظور من این است که می خواهم هر فایل که د ر دسکتاب دارم دار م در درایو دیگری ذخیره شود با کمال تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
زمانی که مشکلی برای کامپیوتر پیش می‌آید و ویندوز بالا نمی‌آید معمولا سه گزینه به کاربران پیشنهاد میشود؛ نصب مجدد windows / ریکاوری با سیدی ویندوز / safe mode و ریستور کردن ویندوز
زمانی که cd ویندوز در دسترس نیست یا زمانی که قبل از بالا آمدن سیف‌مد، سیستم ریستارت میشود و... فقط روش اول (عوض کردن ویندوز) تنها راه حل است.
برای کاربران تازه‌کاری که سیستم عاملشان بالا نمیآید و میخواهند ویندوز عوض کنند، همواره یکی از دغدغه‌ها، از دست دادن کارها و فایلهای جاریست که در Desktop و MyDocument ذخیره میشود و این 2 پوشه مهم نیز در همان درایوی ذخیره میشوند که ویندوز در آن قرار دارد.
پیش‌گیری بهتر از درمان است. همین الآن که کامپیوتر شما سالم است، میتوانید با صرف 1 دقیقه وقت، مسیر پیشفرض این 2 پوشه مهم را از درایو ویندوز، به مکانی دیگر تغییر دهید.
3.png
در منوی Run عبارت regedit را تایپ و ok را کلیک کنید. سپس مسیر زیر را باز کنید:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorer
در این مسیر میتوانید پوشه مربوط به برخی محلهای مهم ویندوز (مثل Desktop و MyDocument) را عوض کنید. مثلا همانطور که در تصویر فوق میبینید، من مسیر MyDocument خودم رو تغییر دادم به D:\MyDoc
با یک ریستارت، این تغییر اعمال میشود.

بالا