آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نصب نشدن ویندوز در لب تاب سونی مدل pcg-71312l

pcapadana

کاربر
2012-10-30
362
766
با سلام خدمت شما دوستان این لب تاب میخوام ویندوشو عوض کنم ولی درایور ویندوز رو که فرمت میکنم
stup was unable to create a new system partition or locate an existing system partiton. see the setup log files for more information.
این ارور رو میزنه نمیدونم چیه اگه بگین مشکلش کجاست ممون میشم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

ahwaz 91

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-06-21
505
958
سلام دوست عزيز

درايو ويندوز و فايل 100 مگي روdeleteكن ودوباره بساز primaryهم باشه اگه نشد احتمالا پارتيشن هارد بهم ريخته بايد پارتيشن بندي كني درضمن قبل ازپارتيشن بندي با مشتري هماهنگ كن .

آخرین ویرایش:

pcapadana

کاربر
2012-10-30
362
766
همین کارو کردم ولی بازم نشد در شمن ویندوز سون میخوام نصب کنم اما الان دارم روش ویندوز اکس پی نصب میکنم اخراش هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام داداش
نوع هارد و ظرفیت هارد رو ذکر کن به احتمال زیاد
نوع هارد شما gpt هست mbr
نیست
حالا از کجا بفهمیم
زمانی که هارد برای نصب ویندوز میره کلید های
shift+f8
رو بزن
بعد دستور diskpart رو بزن
بعد list disk رو بزن
در همون جا نوشته که نوع هارد شما چیه
یا mbr هست یا gpt اگه gpt بود بهم بگید تا بهتون بگم چیکار کنید.
موفق و پیروز باشید.

ajamin.ali

کاربر
2010-06-07
95
240
دلیل نصب نشدن سون بخاطر این بوده کمه ساختار پارتیشن شما xp بوده یعنی دو تا سیستم پارتیشن داشتی البته توی دیسک های جدید سون این ارور رو می ده شما اول 9 مگا بایتی رو خارج کنید که مربوط به xp هستش . البته بهتره با نرم افزار های پارتیشن بندی این کا رو انجام تا دلت بخواد این مورد رو من زیاد داشتم

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام

دوست عزیز اول تو بایوس اول اینکه میخای بوت شه با اف 2 یا هر چی تو بایوس میره تو قسمت ادونس یه تیک داره ببین رو 8 هست یا 7 ئ بعد اگه سون نصب میکنید حتما باید پارتیشناتون ntfs باشند و رم بالای 512 موفق و پر توان باشید

بالا