آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشگل یکسره روشن بودن المنت هیتریاکسون 702

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام

دوست گرامی سام 21 من چندین سری در اینترنت سرچ کردم نقشه شماتیکی ندارد فقط باید از روی دستگاه مشابه اقدام به عیب یابی کرد اگر واقعا المنت دقیقا مال خودش است حتما عیب را در برد مدارچاپی جستجو کرد

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
سلام

شماره آی سی ها را ذکر کنید و تصویر واضحی از پشت و روی برد تهیه و لااقل چند قطعه مسیر سنسور تا آی سی را پشت برد مشخص کنید و ارسال کنید

ضمنا چشم من شفاف را هم تار میبینه و لذا تصاویر ارسالی را ستار می بینه

سپاس
سلام و درود
ازمنتی که برایم گذاشتید سپاس گذارم

شماره آیسی ها 324 ال ام است

دوربین دیجتالی رو از دزدیدن یکی دیگه تهیه میکنم به روی چشم عکس واضح میزارم

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com
باسلام

دوست گرامی سام 21 من چندین سری در اینترنت سرچ کردم نقشه شماتیکی ندارد فقط باید از روی دستگاه مشابه اقدام به عیب یابی کرد اگر واقعا المنت دقیقا مال خودش است حتما عیب را در برد مدارچاپی جستجو کرد

سپاس گذارم استاد رضا

از وقت گرانبهایتان که برایم گذاشتید متشکرم

المنت دوتا گرفتم همنطور بود راستی شیشه محافظ داخل المنت هوای گرم شکسته بود پیداش نکردم بزارم من فکر کنم اصلا" مشگل از برد نباشه بنظر شما دسته کامل هیتر تهیه کنم بزارم درست میشه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

بنام خدا

سلام

موضوع: مشگل یکسره روشن بودن المنت هیتریاکسون 702

خدمت اساتید و همکارن عرض کنم که هیتر ذکر شده یکسال پیش هنگام کار کردن باهاش المنتش سوخت بعد از تهیه المنت نوع وتعویض آن متوجه کار نکردن ولوم هوای گرم هیتر موندن درجه در صفر و شدت گرمای بیشتر المنت مواجه شدم به المنت شک کرده و دوباره تهیه وتعویض کردم امادرست نشد اقدام به تعویض آیسی های اوپ امپ 324 و تریاکها کرد ولی بازم درست نشد

در تایپکی که جناب غزال زحمت کشیده اند توضیح در باره جردک داده اند مطالعه کردن ونتیجه ای حاصل نکردم چون مدار با یاکسون فرق میکند در ضمن پایه وردودی کوپلر وصل کردم المنت هیتر خاموش میشه

لطفا" راهنمایی فرمایید

سلام
دوست عزیز جناب سام

شما هم مانند حاج رضا زحمات قابل توجهی رو داخل انجمن متقبل شدید جای تشکر فراوان داره

مطمعنا با وجود حاج رضا و راهنمایی استاد غزال عزیز به نتیجه دلخواهت خواهی رسید

ولی جسارتا جناب غزال درخواستی داشتن ( عکس با کیفیتتر و اطلاعاتی در رابطه با آیسی ها)
که مطمعنا با وجود ایشان دیگه نگرانی نخواهید داشت

موفق باشید

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام

جناب sam21 عزیز اگه نقشه یا تصویر واضح باشه خیلی خوبه اما اگه ارسال تصویر واضح برات دشواره ایرادی نداره بفرمایید ورودی همون کوپلری که شورت کردید و هیتر خاموش شد به کدوم پایه آی سی 324 متصله

با توجه به مهارت و تجربیات شما بسادگی حل میشه

سپاس

بالا