آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

باز كردن قفل مموری كارت بدون نیاز به كامپیوتر

mehdifa

کاربر
2012-04-20
4
5
گوشی من نوکیا 6300 توی یه گوشی دیگه فرمتش کردم ولی باز تو گوشی خودم پسورد میخواد کسی راهی بلد نیست؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر گوشیتون جاوا باشه و رمز مموری هم ندونید راه حلی یا نداره یا خیلی سخت میشه. ولی اگر گوشیتون سیمبیان باشه با همین نرم افزارهایی که در این پست هست راحت میشه پسووردش رو برداشت.

اگر هم نرم افزار MobileEX Professional Service Suite رو هم داشته باشید با کامپیوتر میتونید مموری رو به گونه ای فرمت کنید که رمز برداشته بشه.
طبق این عکس:

پیوست‌ها

• 72.6 کیلوبایت بازدیدها: 136

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز این نرم افزار یک دانگل دارد و بدون آن کار نمیکند. یک دانگل دارد که به باکس وصل میشه و ظاهرا شما ابزار مربوطه رو ندارید. البته به صورت قفل شکسته هست که با usb هم میشه باهاش کار کرد ولی ریسکش زیاده که درست کار کنه یا نه. و لینکها همه جا پاک شده. من یک نسخه کرک شدش رو تونستم گیر بیارم اما اصلا مطمئن نیستم که این نسخه درست کار کنه یا نه! حتی ممکنه ویروسی هم باشه. البته کرک ها رو معمولا ویروس میشناسن انتی ویروسها ولی ممکنه واقعی هم ویروس باشه.

میتونید از لینک زیر دانلودش کنید:
مشاهده فایل‌پیوست mxkey crack v3.4 revision 1.8, public-release crack.zip
[hide]
پسوورد:irantk.ir
[/hide]

درضمن دو ، سه تا برنامه هم اتچ کردم که از اینها هم میتونید استفاده کنید ولی روی بعضی مموری کارتها خصوصا جدیدها جواب نمیده! ولی امتحانش ضرر هم نداره
[hide]
مشاهده فایل‌پیوست 67932
[/hide]

zohur

کاربر
2014-01-26
8
7
سلام من یه گوشی nokia 2730 classic گرفتم که مموری کارت نداشت وقتی یه مموری داخلش قرار میدم میگه قفا مموری کارت رو وارد کنید حالا باید مموری کارت رو چطوری باز کنم به اون نفری هم که گوشی رو ازش خریدم دسترسی ندارم

بالا