آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بالا نیامدن ویندوز بعد از چند مرتبه خاموش و روشن کردن asus n43s

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
سلام
من در زمان نصب ویندوز روی لپ تاپ مشکل کندی دارم و بعضی مواقع هم که نصب تموم میشه بعدش نرم افزار نصب کردم و چند مرتبه خاموش و روشن تا که دیگه ویندوز بالا نمیاد روی لوگو ویندوز 7 میمونه
هارد نو هم گذاشتم باز همینطوره
دوستان نظرشون چیه

baharnarenj

کاربر vip
کاربر
2014-07-05
51
86
سلام وقت بخیر

شنیدم که در مارک های ASUS پریدن بایوس شایعه هست ، شما هم گفتی که بایاس زذی ولی فکر میکنم بایاس مورد نظر نبوده لطفا با ورژن های دیگه از این مدل امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید و رم و اسلات رم هم با اسپری خشک تمیز کنید راستی آیا با باتری کار میکنید اینجوری میشه یا هنگامی که شارژر اتصال داره اینطوری میشه ؟

ardalans

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-26
516
1,353
دوست عزیز میشه تست کنی ببینی توی ویندوز میزان کارایی سی پی یو چنده
دوما با برنامه هارد دیسک سنتینال میزان سلامت هاردشم بسنج
سوما ایا حرارت سینک روی سی پی یو با حرارت سینک نزدیک فن یکسان هست یانه
چهارما میزان صدای شدت کار کردن فن دستگاه با میزان خروجی باد ان متناسب هست یانه

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دوستان این مدت دستگاه پیشم نبود
سی پی یو برای تست که ندارم اما هارد و رم امروز عوض میکنم
برای بایوس هم ویندوز که بالا اومد بایوس از سایت میگیرم و روش میریزم
دمای پل جنوبی هم لحظه ای بالا میره البته پشت پل به کیبرد میخوره که من از سلیکون نواریا ندارم و خمیر بهش ززدم که فکر کنم نمیتونه جلوی گرما رو بگیره
زمان تعویض هارد و رم اسلات ها رو کاملاً میشورم
حرارت رو سی پی یو و چیپ کاملاً عادیه
فن نیز زیاد تو دور زیاد نیست که صدای زیاد بده
بازم ممنون
خبرشو میدم

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دوستان برد رو شستشو دادم بازری بایوس رو عوض کردم هارد نو و 8 گیگ رم گذاشتم
وینئوز 8 نصب کرم مشکلی نداشت تا اینکه خواستم گرافیک نصب کنم گرافیک hd رو نصب کردم تصویر صفحه سیاه شد و بعد ریست ویندوز تا پسورد بالا اومد ولی وارد ویندوز که میشه تصویر سیاه میشه و چراغ هارد هم شروع به چشمک میزنه
حالا من که گرافیک اصلی رو نصب نکرئه بودم فقط آنبوردش
بایوس رو هم آپدیت کرم فن هم سرعت زیاد نداره
به نظرتون چی میشه کرد ؟؟؟

s.hojjat

کاربر
2013-01-28
317
320
دیشب دوباره ویندوز نصب کردم و مجدد از درایور پک استفاده کردم که هر کاری کردم گرافیک اینتل رو نصب نکرد و مجدد که از درایور های دانلود شده اومدم نصب کنم همون مشکل ایجاد شد
بعد نصب مجدد دوباره اومدم درایور ها رو از اینترنت گذاشتم دانلود کرد خودش (آپدیت درایور) که هر 2 تا گرافیک و بقیه درایور ها رو هم همینطوری نصب کردم بدون خطا
حالا که ویندوز بالا اومده چک کنم تو این چند روز ببینم ویندوز باز اذیت میکنه یا نه
دوستان این مطالب رو میزارم تا دوستانی که مثل من به این مشکل برخوردند شاید مشکلشون حل بشه
با تشکر
تا خبر بعدی

بالا