آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

تجربیات: بهترین برند گوشی

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
دوستان عزیز
بهترین برند گوشی از لحاظ کارکرد خرابی کمتر و کیفیت بالاتر کدام است؟ لطفا نظرتون به رای بگذارید ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
سلام
دوست عزیز نظر شخصی من این هست که به برند فقط نمیشه مقایسه کرد. مدل به مدل داریم. در هر برندی یک سری مدلها بد از کار درمیان و یکسری از مدلها با کیفیت بهتر هستند. ولی اگر بین بهترین ها بخوایم مقایسه را انجام دهیم گوشی های سونی و سامسونگ از نظر کارایی و کیفیت این روزها خوب هستند گوشی های نکسوس هم خوب هستند.
ولی من از بین اینها سامسونگ را انتخاب میکنم البته مدلهای سطح بالایش! چون مدلهای معمولی تر آن زود خراب می شوند ولی مدلهای گران قیمتش کیفیت بسیار بیشتری دارند.
سری های not آن از سری های S آن کیفیت سخت افزاری بهتری دارند برای همین not 3 که یکسال قبل از s5 تولید شده و در حقیقت یک مدل موازی نیست باز هم هم قیمت s5 با امکانات تا حدودی بیشتر می باشد!
از نظر پشتیبانی نرم افزاری هم سامسونگ نسبت به سایر برندها دارای عملکرد بسیار بهتری بوده و رام های کاستوم و آموزشهای لازم هم بسیار گسترده تر در سایتهای اینترنتی یافت می شود.
اما مدلهای ارزان قیمت سامسونگ با کوچکترین ضربه LCD آنها دچار مشکل میشه و مثلا لک های روشن روی صفحه ظاهر می شود.

موفق باشید

aga2000

کاربر
2011-03-15
154
459
باسلام و احترام
اگر شرکت نوکیا یه فکر اساسی در مورد سیستم عامل گوشیهای خود بکنه من فکرمیکنم نوکیا از لحاظ محکمی و تعمیرات حرف اول رو خواهد زد.البته کیفیت دوربین نوکیا های مدل بالا بسیار عالیست.(لنزهای کارل زایس)(بدانید ابتدا کارل زایس جنا نام ابتدایی این شرکت بوده که نام یک عینک ساز و صنعتگر آلمانی بوده است.بعدها این اسم به کارل زایس تغییر و در لنزهای جدید به نام زایس اکتفا خواهد شد.)
اگر دائما نسبت به تعویض گوشی خود اقدام میکنید برند هوآوی را امتحان کنید.(نسبت به قیمت دارای کیفیت و قیمت مناسبی هست.اما بهیچ وجه قابل مقایسه با سامسونگ نیست.)
ممنون

بالا