آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ساخت پایه لوپ ( بزرگ نما )

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام

با توجه به کوتاه بودن پایه لوپ و نیز عدم استفاده از این وسیله در مواقع بزرگ بودن مدارات ، با استفاده از لوله های زین دوچرخه و شافت پرینتر های مستعمل میتوانید پایه لوپ را به شکلی که مشاهده می فرمائید تغییر دهید

پیوست‌ها

• 157.1 کیلوبایت بازدیدها: 462
  • 129.5 کیلوبایت بازدیدها: 453
  • 152.3 کیلوبایت بازدیدها: 455

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام

اینبار با استفاده از لوازم دور ریختنی و قدیمی ، پایه لوپ ساختم. پایه ای که مشاهده میفرمائید ، دستگاه اگراندیسمان ساخت روسیه است و فکر میکنم مربوط به سال 1360 باشد و قبلا با این دستگاه عکس های سیاه و سفید چاپ میکردیم و با توجه به چاپ های دیجیتال ، اینگونه دستگاه ها منسوخ شده است

پیوست‌ها

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
با عرض سلام

با توجه به کوتاه بودن پایه لوپ و نیز عدم استفاده از این وسیله در مواقع بزرگ بودن مدارات ، با استفاده از لوله های زین دوچرخه و شافت پرینتر های مستعمل میتوانید پایه لوپ را به شکلی که مشاهده می فرمائید تغییر دهید

سلام آقای اصفهانی عزیز
یک سئوال : با باز کردن یا شل شدن پیچ مربوط به جابجائی عمودی ، لوپ از جای خودش خارج نمیشه و نمی افته ؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
سلام آقای اصفهانی عزیز
یک سئوال : با باز کردن یا شل شدن پیچ مربوط به جابجائی عمودی ، لوپ از جای خودش خارج نمیشه و نمی افته ؟
با عرض سلام و ادب
در انتهای شافت یک سوراخ زده ام و یک پین عبور داده ام ، از پایین افتادن جلوگیری میشود
در مورد عکس اول که از شافت دوچرخه استفاده کرده ام ، اگر در عکس دقت فرمائید در انتهای شافت یک عدد واشر بزرگ ، لحیم کرده ام

آخرین ویرایش:

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
با عرض سلام و ادب
در اتنحای شافت یک سوراخ زده ام و یک پین عبور داده ام ، از پایین افتادن جلوگیری میشود
در مورد عکس اول که از شافت دوچرخه استفاده کرده ام ، اگر در عکس دقت فرمائید در انتحای شافت یک عدد واشر بزرگ ، لحیم کرده ام

سلام
من که مطمئن بودم حتما حفاظی برای این منظور تعبیه فرمودید اما امان از پیری که با چه سرعتی هم داره میاد نامرد !

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
سلام
من که مطمئن بودم حتما حفاظی برای این منظور تعبیه فرمودید اما امان از پیری که با چه سرعتی هم داره میاد نامرد !
با عرض ادب و سلام

احمد آقای گل و عزیز
در درجه اول سن شما به پیری نرسیده و نیز هرگز نگذارید سن شما بر توان تان غلبه کند ، من با توجه به سنم هنوز مانند جوانان ، آماده رو در رو شدن هستم

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین
با عرض ادب و سلام

احمد آقای گل و عزیز
در درجه اول سن شما به پیری نرسیده و نیز هرگز نگذارید سن شما بر توان تان غلبه کند ، من با توجه به سنم هنوز مانند جوانان ، آماده رو در رو شدن هستم
سلام
همینه که همیشه دنبال تاپیک های شما و چند تا از دوستان دیگه میگردم تا بخونم و شارژ بشم و احساساتم جوان بمانه ! البته گریزی از پیری جسم نیست ولی میدانم که روح میتواند همیشه جوان بماند فقط باید اکسیرش را بدست آورد که الحمدولله شما دارید و آرزو میکنم همیشه داشته باشید .

آخرین ویرایش:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام
همینه که همیشه دنبال تاپیک های شما و چند تا از دوستان دیگه میگردم تا بخونم و شارژ بشم و احساساتم جوان بمانه ! البته گریزی از پیری جسم نیست ولی میدانم که روح میتواند همیشه جوان بماند فقط باید اکسیرش را بدست آورد که الحمدولله شما دارید و آرزو میکنم همیشه داشته باشید .

سلام
مگه 55 سالتون شده میگید پیرم !!!!
انشاالله همیشه جوان بمونید . ارادتمند شما و جناب اصفهانی و سایر دوستان هستم.

kavosh83

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-27
528
3,592
بهشت خدا در زمین

سلام
مگه 55 سالتون شده میگید پیرم !!!!
انشاالله همیشه جوان بمونید . ارادتمند شما و جناب اصفهانی و سایر دوستان هستم.

سلام
شما هم منبع انرژی مثبت هستید جناب آقای رسولی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,983
اصفهان
با عرض سلام

امروز یک میز کوچک با استفاده از مقداری آهن آلات بدون استفاده و چوب ساخته و پایه آگراندیسمان را برای این میز نصب کردم و نسبت به طرح قبلی ، کمی بهنر شد ، قضاوت با شما

پیوست‌ها

بالا