آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: N97mini شکسته

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
نمیدونم الان قیمتش چند هست ولی اگر میخواین بفروشین احتمالا باید جلدش رو عوض کنین به یوزر بفروشین که خوب بخره!

ITM2

کاربر
2014-07-20
8
1
سلام
نمیدونم الان قیمتش چند هست ولی اگر میخواین بفروشین احتمالا باید جلدش رو عوض کنین به یوزر بفروشین که خوب بخره!

سلام

من 4 سال پیش 420 ت خریده بودم فکر کنم. اندازه گوشی های 1 تومنی الان می ارزید.
پس به نظرتون اگه تعمیرش کنم (با توجه به هزینه ی تعمیر) به فروشش امیدی هست.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
بله اگر ظاهرش درست باشه میشه فروختش البته نه به قیمت واقعی چون به هر حال گوشی الآن از دور خارج شده. میتونید به مغازه ها هم بسپارید ولی کاربر خونگی احتمالا بهتر میخره چون مغازه ها اینجور گوشی ها را خودشان بخوان بخرن خیلی ارزون میخرن
قبل از اینکه درستش کنید حالا به تعمیرکارها نشون بدید ببینید همین لاشه گوشی رو چند بر میدارن شاید قیمت خوب هم پیشنهاد بدن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ITM2

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
هیچی دیگه

با این اوصاف یه صد میلیونی الان می ارزه دیگه !!!!

ما اینجا 96 رو سالمو با کارتن بیشتر از 150 نتوستیم بفروشیم اونم چون خیلی تمیز بودش

الان خدا برکت بده به هوآوی ، میدی دسته مشتری رو هوا میزنش قیمتاشم پایینه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ITM2

ITM2

کاربر
2014-07-20
8
1
بله اگر ظاهرش درست باشه میشه فروختش البته نه به قیمت واقعی چون به هر حال گوشی الآن از دور خارج شده. میتونید به مغازه ها هم بسپارید ولی کاربر خونگی احتمالا بهتر میخره چون مغازه ها اینجور گوشی ها را خودشان بخوان بخرن خیلی ارزون میخرن
قبل از اینکه درستش کنید حالا به تعمیرکارها نشون بدید ببینید همین لاشه گوشی رو چند بر میدارن شاید قیمت خوب هم پیشنهاد بدن

تعمیرکار نشون دادم میزنه تو سر گوشی! بعد هم میگه اگه میخوای بفروشی تعمیر کنی ضرر میکنی چون اندازه هزینه ی تعمیرش هم نمیخرند!
همینجوری هم که میخوان مفت بردارن.

هیچی دیگه

با این اوصاف یه صد میلیونی الان می ارزه دیگه !!!!

ما اینجا 96 رو سالمو با کارتن بیشتر از 150 نتوستیم بفروشیم اونم چون خیلی تمیز بودش

الان خدا برکت بده به هوآوی ، میدی دسته مشتری رو هوا میزنش قیمتاشم پایینه
:)) عزیزم! خندیدیم.
n96 رو خوب فروختی. البته n97 فرق فوکوله.

بالا