آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: فراموش كردن رمز ورودي تبلت pier cardin

bamsi

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-05
63
161
سلام به سروران گرامي
يكتبلت براي من آوردند كه ماركش Pier Cardin هست ولي مدلش معلوم نيست و رمز ورودي آن فراموش شده.
من كليد پاور +كليد منف ولوم را براي 30 ثانيه نگه داشتم و بارها اين كار را تكرار كردم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد.چكار كنم تا اين تبلت قابل استفاده بشه چون هيچ راهي وجود نداره كه رمز صحيح را پيداكنم.چگونه ريست فكتوري كنم يا ........؟
لطفا راهنمايي كنيد.متشكرم

آخرین ویرایش:

star irsat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-12-29
10
20
سلام به سروران گرامي
يكتبلت براي من آوردند كه ماركش Pier Cardin هست ولي مدلش معلوم نيست و رمز ورودي آن فراموش شده.
من كليد پاور +كليد منف ولوم را براي 30 ثانيه نگه داشتم و بارها اين كار را تكرار كردم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد.چكار كنم تا اين تبلت قابل استفاده بشه چون هيچ راهي وجود نداره كه رمز صحيح را پيداكنم.چگونه ريست فكتوري كنم يا ........؟
لطفا راهنمايي كنيد.متشكرم

درود دوست عزیز این مدل رکاوری روشون نصب نیست و حتما باید فلشش بکنید پشت قابشو باز کنید ببینید چیپ a13 روش هست تا فایل فلشش و نرم افزارشو واستون بزارم

bamsi

کاربر vip
vip
کاربر
2013-10-05
63
161
درود دوست عزیز این مدل رکاوری روشون نصب نیست و حتما باید فلشش بکنید پشت قابشو باز کنید ببینید چیپ a13 روش هست تا فایل فلشش و نرم افزارشو واستون بزارم
دوست من ، سلام وتشكر. بايد بگم براي تكميل شدن آرشيوم به اين قلش و فايلش نيازمندم.لطفا محبت منيد و برايم بگذاريد.متشكرم.

star irsat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2012-12-29
10
20

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

shayan234

کاربر
2011-03-08
320
3,811
آبادان
با سلام
دوست عزیز star irsat میشه لطف کنید راهنمایی کنید . رام تبلت پیراگاردین pc702 و pc704 و pc 7558 رو از کدام لینک میشه دانلود کرد لطفا به صورت تفکیک شد مشخص کنید .و نرم افزار live suit pck رو که شما گذاشتید دانلود نمیشه. بنده با مشکل رام این نوع تبلت زیاد روبرو شدم . و لی هر چی گشتم نتونستم رامشو پیدا کنم . ممنون میشم یه راهنمایی کلی کنید
با تشکر

بالا