آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست مشابه یا دیتاشیت ترانزیستور 56303

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,924
سلام خدمت اساتید محترم
بنده روی یک برد TFTبا یک قطعهSMD خراب مواجه شده ام که نمیدانم چیست روی آن فقط همین اعداد نوشته شده 56303
با لوکیشن QD2مربوط به برد تیکان سونی بمدل 46EX720
از اساتید تقاضامندم راهنمایی فرمایند DSC_02082.jpg

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود
دوست عزیزم محبت بفرمایید .نقشه این مدل را دارید ؟...من نتونستم پیدا کنم .تا کمکتون کنیم .در ضمن چجوری متوجه خرابی این قطعه شدید؟...بیرون کشیدید .یا روی مدار ؟...و نوع معیوب بودنش اتصال شده پایه ها یا فکر میکنید قطع هست.
موفق باشد

آریان رحیمی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-11-14
656
9,924
با درود
دوست عزیزم محبت بفرمایید .نقشه این مدل را دارید ؟...من نتونستم پیدا کنم .تا کمکتون کنیم .در ضمن چجوری متوجه خرابی این قطعه شدید؟...بیرون کشیدید .یا روی مدار ؟...و نوع معیوب بودنش اتصال شده پایه ها یا فکر میکنید قطع هست.
موفق باشد
سلام خدمت اساتید محترم
همکار گرامی به خاطر نداشتن نقشه این تایپک رو باز کرده ام اگر نقشه داشتم مشکل حل بود ومیدونستم چه نوع ترانزیستوری هستش pnpیا npn یا موس فت
قطعه سه پایه اش اتصال کوتاه است یک برد شفارش دادم تو راهه به محض رسیدن متوجه نوع ترانزیستور خواهم شد وتایپک را جهت استفاده دیگر کاربران تکمیل خواهم کرد
با تشکر رحیمی

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
سلام خدمت اساتید محترم
همکار گرامی به خاطر نداشتن نقشه این تایپک رو باز کرده ام اگر نقشه داشتم مشکل حل بود ومیدونستم چه نوع ترانزیستوری هستش pnpیا npn یا موس فت
قطعه سه پایه اش اتصال کوتاه است یک برد شفارش دادم تو راهه به محض رسیدن متوجه نوع ترانزیستور خواهم شد وتایپک را جهت استفاده دیگر کاربران تکمیل خواهم کرد
با تشکر رحیمی
درود
منم دنبال شماره این ترانزیستور هستم
البته منفی زدم بازم سوخت
دوستان اگه کسی شماتیک یا شماره این ترانزیستور را میدونه لطفا اعلام کنید

سپاس

بالا