آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: درست کار نکردن وایرلس مودم Tplink TDW8951ND

TRZ

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-04-20
250
1,270
کره زمین
باسلام
دوست عزیز TRZ تاپیک 7 نوشته من را امتحان نکردی؟
با تشکر از شما
درش را باز کردم و زیر فن پاور گذاشتم کار می کند ولی بعضی مواقع باز قطع می شود.
جهت اطلاع رسانی عرض می کنم که با کابل مشکلی ندارد و در حالت وای فای چراغ مربوط به آنتن وای فای موقع قطع شدن خاموش می شود.

mohammad200m

کاربر
2014-06-24
3
12
منم این مودم رو دارم...از روز اول که خریدمش..وای فایش روشن میشه ولی نمیشه بهش کانکت شد,چندتا نصاب هم آوردم ,اونا گفتن که مشکل از چیپ وای فای هستش...توی عکس اولی که دوستمون گذاشته و نوشته این چیپ داغ میکنه,من نفهمیدم کدوم چیپ...اگر دوستی با فلش یا دایره ای اون رو مشخص کنه ممنون میشم.

hossein000

کاربر
2011-02-05
1
1
سلام من مودم 8950 tplink دارم الان یه چند روزه که وقتی روشن می کنم بعد از چند دقیقه چراغ adsl و internet خاموش میشن. چند تا از خازناش باد کرده بود عوض کردم وبا اسپری شستم ولی درست نشد در ضمن آی سی هاش خیلی زود داغ می کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TRZ

roham22

کاربر
2015-04-25
2
2
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

من هیچ اطلاعاتی در رابطه با الکترونیک ندارم چراغ وای فای مودمم چند وقتیه که خاموش شده و وایفایش به کلی قطع شده مودمم مبین نت هست ایندوره ازین فدیمیا که یه مقدار بزرگتره و جای دوتا لن و دوتا فون داره رفتم نمایندگی مبین نت مطهری گفت ما تعمیر نداریم ممنون میشم کمکم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fakoor86

ehsan201b

کاربر
2015-06-25
1
1
مودمهای سری nd مربوط به tplink کلا اشکال دارند دوستان کسی اطلاعی در این مورد داره که مشکلشون از کجاست من سری n دارم داغ هم میکنه ولی تاثیری در آنتنش نداره الان مال یکی از دوستان هم اینجوری شده

• Like

eshghsaya

کاربر
2009-10-01
2
2
مودم من هم tp link 8951nd ver3هست و هرچی بهش سیخ زدم نتونستم آپگریدش کنم ..نمیدونم مشکلش کجاست..اصفحه کانفیگ مودمم فقط با ریست سخت افزاری میاد بالا کسی میدونه علتش چیه؟؟؟؟

• Like

mohammaddjhd

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
157
680
سلام
دوست عزیر منم همین ایرادو تو همین مدل داشتم با خمیر فلاکس چیپ وایفای رو هیت گرفتم درست شد و حتی با چسب سیلیکون یک خنک کننده روش نصب کردم ولی با بعد از پنج روز دوباره خراب شد.فریمویرشم چند بار از سایت خودش آپدیت کردم ولی درست نشد.متوجه شدم مشکل نرم افزاری نیست .سر آخر رفتم یک مودم D-Link گرفتم تا حالا خرابی این مودم هارو ندیدم.درضمن زود بوت میشن.شما این کارو انجام بدید کنار چیپ وایفای یک اسیلاتور هست، شما اونو تعویض کنید ببینید درست میشه.من نداشتم که تعویض کنم.

پیوست‌ها

• 242.9 کیلوبایت بازدیدها: 215

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
دوستان این چیپ ریلینک که روی مدار تی پی لینک هست خودش زیاد داغ میکنه و طبیعی هست و مودم مغازه من چیپ هاش دست رو میسوزونه ولی بازم کار میکنه چارش فقط برداشتن درپوش و گذاشتن فن هست در کل مودم تی پی لینک اصلا از لحاظ جنس مرغوب نیست و به دوستان مودم Tenda / Dlink / Ip-link / رو به دوستان پیشنهاد میکنم که از نظر مرغوبیت برد بهتر هستند

بالا