آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشگل در گوشی سونی ایکسپریا جی

jaber226

کاربر
2009-03-18
2
2
سلام خدمت استادید محترم و دوستان گرامی آقا لطفا منو راهنمایی کنید من یه گوشی سونی دارم که نور ال سی دی نداره وقتی پشت دستگاه باز میشه و یه کم همینطوری دستکاری میشه نور ال سی دیش میاد گوشی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره اما دوباره میخوام پشت گوشی رو بزارم و پیچهاشو ببندم باز نور ال سی دی خاموش میشه تو همون خاموشی ال سی دی اگه سیم کارت داشته باشه زنگ می خوره یعنی کاملا سالم هست ولی نور ال سی دی رو ندارم که تاچ گوشی کار کنه لطفا اگه شماتیک این گوشی هست برام بفرستید یا اینکه یه تعمیر کار خوب به من معرفی کنید که اینو برام درست کنه بردم به آرین اونجام چند تا دختر بیسواد نشته فقط بلدن با گوشی ور برن نه که گوشی رو تعمیر کنن با تشکر از همگی اگه موردی هست می تونید با یاهو آی دی
naser_1119 در ارتباط باشید متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سرمد

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیزlcdشما ایراد داره ایراد هم قطعی فلتش هست اون هم از قسمتی که تا خورده به کانکتور متصل شه زمانی که تکونش میدی وصل میشه ولی میبندینش تحت فشار قرار میگیره قطع میشه البته این به احتمال 90درصد هست 10 درصد هم ممکنه کانکشن روی برد پایهاش قلع مردگی داشته باشه

• Like

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام خدمت استادید محترم و دوستان گرامی آقا لطفا منو راهنمایی کنید من یه گوشی سونی دارم که نور ال سی دی نداره وقتی پشت دستگاه باز میشه و یه کم همینطوری دستکاری میشه نور ال سی دیش میاد گوشی کار می کنه و هیچ مشکلی نداره اما دوباره میخوام پشت گوشی رو بزارم و پیچهاشو ببندم باز نور ال سی دی خاموش میشه تو همون خاموشی ال سی دی اگه سیم کارت داشته باشه زنگ می خوره یعنی کاملا سالم هست ولی نور ال سی دی رو ندارم که تاچ گوشی کار کنه لطفا اگه شماتیک این گوشی هست برام بفرستید یا اینکه یه تعمیر کار خوب به من معرفی کنید که اینو برام درست کنه بردم به آرین اونجام چند تا دختر بیسواد نشته فقط بلدن با گوشی ور برن نه که گوشی رو تعمیر کنن با تشکر از همگی اگه موردی هست می تونید با یاهو آی دی
naser_1119 در ارتباط باشید متشکرم

دوست عزیز ال سی دی شما اتصال بدنه دارد و هنگامی که شما پیچ ال سی دی را می بندید اتصال بدنه ایجاد می شود قاب فلزی ال سی دی را با چسب نسوز که تعمیرکارهای موبایل دارند بپوشانید و سپس ال سی دی را با پیچ به ان محکم کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

• Like
بالا