آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن گاز cng در پراید

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام در خودرو فوق که گاز cgn به صورت دستی نصب شده قسمت گاز با زدن دکمه کار نمیکنه دکمه دستی تیک صدا میده شیر برقی روی زگلاتور کار میکنه داخل موتور یک جعبه سیاه هست که به سیمهای قسمت گاز وصله ماشین فوق کاربراتوری هست وسیستم گاز هم دستی سوار شده یک دیود هم یکی از پینهاش سولفاته شده که تعویض کردم اما مشکل رفع نشد راهنماییم کنید متشکرم

پیوست‌ها

• 79.1 کیلوبایت بازدیدها: 233
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
اساتید گرامی کسی نمی تونه کمک کنه این مدار برای چی هست و چه گاری انجام میده ؟

• Like

pps2011

کاربر
2012-03-10
21
31
با سلام دوست عزیز این قطعه از نامش معلومه ادونسر هستش کارش اوانس کردن دلکو دذر کاربراتی ها و اوانس کردن تایم پاشش و برق در انزکتور ها که در خودرو های گاز سوز دستی نصب میکنن من خودم روی ماشینم که مدل پراید اس2000 مدل 88 بود نصب کردم خوب بود تاثیر داشت و باعث میشه شتابش بیشتر بشه مصرف کمتر و .این موارد فقط روی گاز هستش اونم دستی
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
این قطعه در بیشتر ماشینها که گازشون دولتی نصب کردن فقط به صورت نمایشی نصب شده و کار نمیکنه من در شهر خودمون بیش از 100 تا ماشین دیدم که فقط کنار امولاتور اینم نصب شده .

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
با سلام دوست عزیز این قطعه از نامش معلومه ادونسر هستش کارش اوانس کردن دلکو دذر کاربراتی ها و اوانس کردن تایم پاشش و برق در انزکتور ها که در خودرو های گاز سوز دستی نصب میکنن من خودم روی ماشینم که مدل پراید اس2000 مدل 88 بود نصب کردم خوب بود تاثیر داشت و باعث میشه شتابش بیشتر بشه مصرف کمتر و .این موارد فقط روی گاز هستش اونم دستی
امید وارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
این قطعه در بیشتر ماشینها که گازشون دولتی نصب کردن فقط به صورت نمایشی نصب شده و کار نمیکنه من در شهر خودمون بیش از 100 تا ماشین دیدم که فقط کنار امولاتور اینم نصب شده .

سلام مجدد اقا متشکر از این که جوابو دادی امروز عیب رو پیدا کردم مشکل از افتومات شیر برقی گاز بود در اوردم با برق 12 ولت تست کردم خراب بود عوض کردم درست شد این ادونسر چجوری نصب میشه چون این قطعه رو کلا در اوردم تاثیری نداشت انگار اضافه بود سیم هاش هم ازاد بودن به کجا وصل میشه اگه بخوام کارش بندازم چطور باید نصب بشه با تشکر

• Like

Sorena59

کاربر
2022-01-30
1
0
42
حتما وصلش کن توی مصرف وجرقه تاثیر داره سوکتش میخوره به سنسور دورموتور یه سیم به12ولت سوئیچ دوتاهم مثبت منفی رگلاتور

بالا