آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: مدار شارژ لامپ تصویر همه کاره تلویزیون

mojtabaghan5

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-15
220
885
کرمان
نقشه مدار شارژ لامپ تصویر همه کاره تلویزیون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hasti1

sala

کاربر vip
کاربر
2009-09-11
144
918
اصفهان
یک ترانس 6ولت ویک لامپ کوچک وپل دیود وخازن 450ولت 4.7میکرو
ولتاژ6ولت متناوب برای فیلمان و لامپ کوچک بصورت سری درمسیر برق ورودی و بعد توسط پل دیود به برق مستقیم تبدیل وتوسط خازن صاف شده و دوسر +310 ولت به کاتد وشبکه وصل میشود Untitled.png

آخرین ویرایش:

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
این مدار برای شارژ لامپ ابفون تصویری هم بکار میره؟

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
با اجازه اساتید
ولتاژ فیلامان لامپ تصویر های آیفون های تصویری پایینه.اگه اشتباه نکنم 3 ولت هستن اما ولتاژ شارژر ها 6 و 12 ولت هستن
یه بار برام آوردن درست کنم زدم چشمش و در آوردم :narahat: فیلامان رو سوزوندم
دقت کنید کار نده دستتون
اما بعد از پیدا کردن لام سالم متوجه شدم مدار مشکل داشته و یه لامپ رو الکی سوزوندم :11683:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
sala
یک ترانس 6ولت
ویک لامپ کوچک وپل دیود وخازن 450ولت 4.7میکرو
ولتاژ6ولت متناوب برای فیلمان و لامپ کوچک بصورت سری درمسیر برق ورودی و بعد توسط پل دیود به برق مستقیم تبدیل وتوسط خازن صاف شده و دوسر +310 ولت به کاتد وشبکه وصل میشود
attachment.php

************************توجه ************* توجه ********** توجه
با سلام :
دوست عزیز
sala روش پیشنهادی اصلا منطقی نیست و علاوه بر خسارات مالی !!!! بلکه جانی را نیز به دنبال دارد لذا جهت اگاهی سایر کاربرانی که متوجه عواقب نیستند !!! استفاده از این روش اصلا و ابدا توصیه نمیشود .
روش های استاندارد و بی خطری در همین انجمن با مدارات و شماتیک و توضیحات کافی مربوطه پیشنهاد شده است .
مراجعه کنید :
[hide]
تست کننده گان های لامپ تصویر
مباحث عمومی و مشترک تلويزيون ها - صفحه 8
[/hide]
موفق باشید

mojtabaghan5

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-01-15
220
885
کرمان
سلام خسته نباشید این مدار زیاد چنگی به دل نمی زند لطفا یه مدار کاری بدین من امتحان کردم اون جوری که دستگاه دوستم جواب میده این مدار در برابرش صفره اززحمات فراوان شما ممنونم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
سلام خسته نباشید این مدار زیاد چنگی به دل نمی زند لطفا یه مدار کاری بدین من امتحان کردم اون جوری که دستگاه دوستم جواب میده این مدار در برابرش صفره اززحمات فراوان شما ممنونم

با سلام :
درخواست شما در لینک های زیر که در پست قبلی نیز گذاشتم چند نوع پیشنهاد شده و مدارشون موجودهستند برای استفاده از تمامی امکانات انجمن باید کاربر vip باشید .
[hide] تست کننده گان های لامپ تصویر
مباحث عمومی و مشترک تلويزيون ها - صفحه 8

[/hide]
موفق باشید .

بالا